Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Реабілітація після перелому в Києві

Реабілітація після перелому - це сукупність спеціально підібраних медичних, соціальних, психологічних заходів, спрямованих на одужання пацієнта.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Накладення гіпсової пов'язки 300 ₴ записатися
Показати все Сховати

Грамотна реабілітація після перелому

Перелом для людини в будь-якому віці є не просто складною травмою, а й небезпечною. Майже всі види переломів вимагають медикаментозного лікування, оперативного втручання зі стабільною фіксацією кісткових фрагментів і правильного реабілітаційного періоду, який передбачає скорочення відновного проміжку і термінів тимчасової непрацездатності.

Головною проблемою під час зрощування кістки є час загоєння - реабілітація після перелому, якому необхідно приділити велику увагу.

Реабілітація після перелому - це сукупність спеціально підібраних медичних, соціальних, психологічних заходів, спрямованих на одужання пацієнта.

Реабілітація при переломах включає:

  • вживання індивідуально підібраних медикаментів;
  • правильне харчування;
  • спостереження у лікуючого травматолога;
  • оздоровляючі процедури після перелому включають фізіотерапію, лікувальну фізкультуру, масаж.

У медичному центрі «Омега-Київ» досвідчені лікарі-травматологи індивідуально розробляють методи реабілітації після будь-яких переломів. Важливими моментами даних методів є те, що кістковий регенерат після оперативного втручання своєчасно піддається адекватному навантаженню, що сприяє швидкій диференціації мультипотентних гистиоцитів в зоні перелому. Також використовується комплексна програма, яка спрямована на зрощування кісткової тканини, що скорочує тривалість лікування хворих з кістково-суглобової травмою.

У сучасній лабораторії «Омега-Київ» проводять оцінку щільності кісткової тканини, діагностику порушень цілісності кістки, її структури, виявлення вихідної структури кістки і м'язів.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Індивідуальну програму реабілітації, спеціально розроблену лікарями «Омега-Київ», можна розділити на основні періоди:

  1. Перший включає визначення типу перелому, ступінь пошкодження і функціональні порушення. Визначають спосіб відновлення суглобової поверхні, кістки і фіксації фрагментів перелому, раціональне хірургічне лікування без ускладнень. При виборі тактики, основним є відновлення кісткової тканини, м'якотканинних структур, яке і визначає консервативна чи оперативна терапія буде проводитись.
  2. Другий передбачає пасивну мобілізацію сгинально-розгинальних і просупінаціонних рухів після оперативного втручання. В даний час проводиться ізометрична гімнастика пошкодженої ділянки, однак для психологічної адаптації пацієнта можливо пошкоджену ділянку або кінцівку поміщають на пов'язці або накладають гіпс.
  3. У третьому етапі відбувається регенерація під наглядом лікаря, реабілітація після перелому. Здійснюється догляд за пошкодженою ділянкою і починається період активної мобілізації рухів. Призначається комплекс фізіотерапевтичних процедур - це масаж, електростимуляція м'язів, фізичні вправи.
  4. Четвертий передбачає амбулаторне лікування. Пацієнт направлений на поступове збільшення фізичних навантажень і відновлення трудової діяльності.

Реабілітація переломів є головним моментом для пацієнта, так як належна увага і правильне лікування сприяє швидкому одужанню без ускладнень і наслідків.

 

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати