Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

УЗД судин голови та шиї в Києві

УЗД судин голови та шиї - це найефективніший і водночас безпечний метод діагностики порушень функції судин головного та спинного мозку. Процедура дозволяє діагностувати атеросклероз та інші захворювання судин, оцінити їх стан та якість кровопостачання мозку. Ультразвукове дослідження голови та шиї дає можливість досліджувати всі магістральні артерії та вени, порушення функції яких може бути небезпечним не тільки для здоров'я, але й для життя.

Для обстеження судин застосовується як традиційне УЗД, так і доплерографія. Останній метод точніший: дуплексне сканування дозволяє не лише оцінювати кровотік, але також досліджувати структуру судин та товщину їхніх просвітів. За допомогою допплера аномалії виявити легше і діагностична картина буде точнішою.

Ціни на УЗД судин голови та шиї

УЗД судин шиї (дуплексне сканування) 500 ₴ записатися
УЗД судин шиї та судин голови (дуплексне сканування) 700 ₴ записатися

Показання до проходження судин голови та шиї

Обстежити судини голови та шиї бажано за наявності таких симптомів:

 • погіршення пам'яті та уваги;
 • шум у вухах;
 • часті запаморочення та головні болі;
 • оніміння кінцівок;
 • грижі та протрузії шийного відділу хребта в анамнезі;
 • одностороннє опущення верхньої повіки або звуження зіниці;
 • раптове погіршення зору;
 • травми голови та шиї.

УЗД судин голови та шиї – безпечна та безболісна процедура без променевого навантаження. Ця процедура застосовна навіть для немовлят і вагітних жінок. У той же час її точність дозволяє виявити патологію на ранній стадії, коли лікування відносно просте та є більше шансів на повне одужання.

Процедури УЗД, у тому числі ультразвукове дослідження голови і шиї, не обмежені за часом і періодичністю. Це дозволяє проводити кілька обстежень через певні проміжки часу, щоб відстежити динаміку захворювання та оцінити результат терапії.

Протипоказання до процедури

До УЗД судин голови та шиї протипоказань не існує. Ця процедура дозволена абсолютно всім завдяки своїй безпечності та неінвазивності. Більш того, сонографію судин голови та шиї можна повторювати необмежену кількість разів, якщо це потрібно для дослідження динаміки хвороби та ефективності лікування.

Це дієвий метод діагностики судинних патологій на ранніх стадіях. Тому ультразвукове дослідження голови та шиї рекомендується проходити для профілактики - насамперед людям старше 45 років, курцям, тим, хто працює сидячи, а також тим, у чиїх родичів були інфаркти, інсульти, атеросклероз та інші серцево-судинні захворювання.

Лікарі УЗД-діагностики

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до ультразвукового дослідження голови та шиї

Для максимально інформативної та точної діагностики за кілька днів до проведення УЗД судин голови та шиї потрібно виключити прийом препаратів, що стимулюють тонус судин, а також кави, чаю та енергетиків – всі вони підвищують тиск і можуть спотворити діагностичну картину.

У день процедури не рекомендуються лазня, сауна, інтенсивні тренування та важка фізична робота. За кілька годин до сканування також слід утриматися від паління.

Результати УЗД судин головного мозку та шиї

Ультразвукове дослідження голови та шиї дозволяє отримати такі дані:

 • форма та розташування судин;
 • новоутворення судин, у тому числі що перешкоджають кровообігу;
 • швидкість кровотоку;
 • ширина просвіту та прохідність судин;
 • стан тканин, які живлять судини.

Обстеження в Омега-Київ

Зробити УЗД судин голови та шиї у Києві ви можете у медичному центрі “Омега-Київ”. У нашій клініці ультразвукове дослідження голови та шиї проводиться на високоточних сучасних УЗД-апаратах, таких як LOGIQ (General Electric) та Toshiba Aplio XG. Таке обладнання дає максимально докладну діагностичну картину. Це дає можливість узисту зробити детальний висновок дослідження, а лікаря - призначити відповідну схему лікування.

Записатися на УЗД судин голови і шиї ви можете через форму запису на сайті, по телефону або через будь-який месенджер.

УЗИ сосудов головы и шеи в Киеве
УЗИ сосудов головы и шеи в Киеве
УЗИ сосудов головы и шеи в Киеве
УЗИ сосудов головы и шеи в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Бабенко Ганна Михайлівна

Лікар УЗД, лікар функціональної діагностики, лікар загальної практики - сімейної медицини

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все