Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на КТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на КТ голови

Код Назва послуги Ціна
1151 КТ головного мозку (онкологія) 1900 грн.
1101 КТ головного мозку 1300 грн.
1170 КТ голов мозку + тканин шиї + органів грудної порожнини 3600 грн.
1102 КТ орбіт 1140 грн.
1103 КТ скроневих кісток 1140 грн.
1104 КТ придаткових пазух та порожнини носа 1300 грн.
1118 КТ придаткових пазух, лицьового скелета 3D 1700 грн.
1111 КТ щелепно-лицевої ділянки 1140 грн.
1152 КТ орбіт (контраст) 2200 грн.
1153 КТ придаткових пазух та порожнини носа (контраст) 2400 грн.
Показати весь список послуг

Комп'ютерна томографія (КТ) – діагностичний метод, заснований на дії рентгенівського випромінювання: на різних за щільністю ділянках тканин промені мають різну силу. Обертаючись навколо тіла людини, томограф робить безліч знімків. Після їх комп'ютерної обробки виходить достовірне та інформативне тривимірне зображення досліджуваного органу або тканини. За допомогою КТ голови оцінюються структури головного мозку, кісток черепа, щелепи, шийного відділу хребта, судин голови та шиї.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-рентгенологи

Показання до проведення КТ голови

Основним показанням до КТ голови є пошук причин постійного головного болю. З урахуванням інших симптомів та скарг пацієнта проводяться дослідження різних областей голови. Їх призначають за такими показаннями:

 • КТ головного мозку, його судин (КТ ангіографія): травми мозку та основи черепа, крововиливи та гематоми, запалення, судинні порушення (аневризми, тромби), пухлини, структурні аномалії (гідроцефалія). Цей вид КТ голови показаний при підозрі на інсульт, ознаками якого є сильний головний біль, запаморочення, оніміння або параліч кінцівок, обличчя (найчастіше уражена одна сторона тіла – права або ліва), порушення зору, втрата почуття рівноваги, координації рухів.
 • Дентальне або КТ щелепно-лицьової області: травми, переломи кісток, зміщення щелепи, пошкодження зубних коренів, ускладнення при лікуванні зубів, новоутворення в порожнині рота. Дослідження показано перед проведенням ортодонтичних процедур (виправлення прикусу, вирівнювання зубів) та операцій у ротовій порожнині.
 • КТ приносових пазух та порожнини носа: запальні процеси (синусити), новоутворення в порожнині та придаткових пазухах носа (кісти, пухлини, поліпи), остеомієліт (інфекції в кістках пазух), травми обличчя, часті носові кровотечі, тривалі головні, зубні болі.
 • КТ очних орбіт: запалення, травматичні ураження зорового нерва, травми очних м'язів, діагностика онкопатологій, підозра на стороннє тіло.
 • Комп'ютерна томографія скроневих кісток: травми скроневої області, тінітус (шум у вухах), постійні запаморочення, біль у скронях, хронічна форма отиту (зокрема з перфорацією), погіршення слуху та зору.

Також КТ голови рекомендовано перед будь-яким хірургічним втручанням у цій галузі, а також для контролю ефективності лікування захворювань. Якщо необхідна чіткіша та детальніша візуалізація, для дослідження використовується внутрішньовенне введення йодовмісної контрастної речовини. Найчастіше КТ голови з контрастуванням проводять для виявлення патологій судин і за підозри на онкологію.

Підготовка до проведення КТ голови

КТ голови без контрастування не потребує особливої ​​підготовки. Пацієнт перевдягається в медичний халат і знімає всі металовмісні предмети (прикраси, годинники, шпильки для волосся, слуховий апарат, знімні зубні протези, окуляри). Аксесуари можуть стати причиною поміх у процесі дослідження та спотворення зображень.

КТ голови з контрастуванням роблять на голодний шлунок (останній прийом їжі – за 4 години до дослідження). Перед процедурою необхідно здати аналіз крові на креатинін – щоб оцінити функцію нирок та унеможливити несприятливі наслідки введення контрастної речовини. Важливо також переконатися, що пацієнт не має алергії на йод, морепродукти та інші компоненти контрастної речовини. За наявності будь-яких алергічних реакцій в анамнезі призначаються антигістамінні препарати.

Ризики та протипоказання

Через деяке променеве навантаження на організм є обмеження за кількістю і частотою процедур КТ голови. Обстеження можна робити 1-2 рази на рік або частіше (в екстрених випадках, за життєво важливими показаннями) – з інтервалом 2-12 тижнів.

Протипоказання та обмеження:

 • Вагітність: якщо така ймовірність існує – повідомте про це лікаря-рентгенолога.
 • Дитячий вік: дітям КТ призначають в окремих випадках, якщо менш інвазивні методи (МРТ, УЗД) застосувати не можна.
 • Лактація: після томографії з контрастуванням протягом 48 годин годувати грудьми не рекомендують (краще заздалегідь провести зціджування).
 • Вага понад 170 кілограмів.
 • Клаустрофобія та деякі психічні відхилення, при яких людина не здатна довго перебувати без руху.
 • Захворювання (при КТ із контрастуванням): цукровий діабет (2 ступеня), ниркова недостатність, захворювання щитоподібної залози, порушення згортання крові, алергія на складові контрастної речовини.

КТ голови з контрастом не викликає побічних ефектів та ускладнень. Єдиний дискомфорт, який може виникнути після процедури – присмак металу у роті та легке тепло у тілі.

Проведення дослідження

Обстеження проводиться за допомогою апарату КТ (томографа), що має вигляд короткого тунелю, в якому рухається стіл-платформа. Процедура КТ голови у Києві проходить так:

 • Пацієнт розміщується на столі апарату.
 • При використанні внутрішньовенного контрастного посилення у вену на руці або в паху вставляється катетер, який підключається до автоматичного сучасного інжектора Ulrich. За допомогою цього німецького апарату запроваджується оптимальна доза контрастної речовини.
 • Стіл разом з пацієнтом починає переміщатися, поки досліджувана область (в даному випадку голова) не опиниться в центрі сканера, що обертається.
 • Залежно від типу КТ голови апарат зробить один чи кілька підходів сканування. Процес керується лікарем-рентгенологом дистанційно, із сусідньої кімнати за допомогою пульта. Між кімнатами є вікно, а в комп'ютерний томограф вбудовано переговорний пристрій із двостороннім зв'язком, тому між лікарем та пацієнтом буде постійний зоровий та вербальний контакт.
 • Після процедури результати, видані томографом, аналізуються лікарем.

Важливо: будь-який рух тіла або дихання може призвести до спотворення зображення, тому лежати потрібно нерухомо. Досліджуваного попросять затримати подих на кілька секунд. Загалом процес сканування проходить безболісно і не завдає дискомфорту.

Середня тривалість процедури КТ голови – трохи більше 20 хвилин.

Переваги КТ голови у клініці “Омега-Київ”

У діагностичному центрі Омега-Київ можна зробити КТ голови (звичайне та з контрастуванням). Томографія проводиться за допомогою нового сучасного апарату Philips Brilliance 64. Серед переваг цього обладнання – нешкідливість та ефективність. Високу інформативність забезпечують 64 пошарові зображення (зрізи), а завдяки інноваційній технології Essence на реконструкцію знімків витрачається істотно менше часу, і доза випромінювання використовується максимально ефективно.

Аналіз результатів обстеження проводять досвідчені лікарі-рентгенологи клініки Омега-Київ. Все це є запорукою отримання достовірної інформації про ваш організм.

КТ голови у Києві можна зробити у відділеннях нашого медичного центру за адресою: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. О. Малишка, 39 (ст. метро "Чернігівська", "Дарниця"). Записуйтесь на процедуру за телефоном (044) 333-4-333 або 0800753357, залишайте заявку на сайті або зв'яжіться з оператором через зручний месенджер.

КТ головы в Киеве
КТ головы в Киеве
КТ головы в Киеве
КТ головы в Киеве
КТ головы в Киеве
КТ головы в Киеве

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати