Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Артроскопія - це малоінвазивна діагностична та терапевтична методика. Вона є різновидом ендоскопічного обстеження: у порожнину суглоба через мікророзріз вводиться оптичний прилад або інструмент для хірургічних маніпуляцій - залежно від того, яке завдання стоїть перед лікарем. Артроскопічним методом можна лікувати травми меніска, ліквідувати кістково-хрящові тіла, ушивати обертальну манжету плечового суглоба, відновлювати пошкоджені зв'язки.

Ціни відділення ортопедії та травматології: ціна артроскопії

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопія - резекція меніска 18000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Показання до проведення

Діагностична артроскопія рекомендується у тих випадках, коли неінвазивних методів (УЗД, МРТ, КТ, рентгенографічне дослідження) недостатньо для встановлення точного діагнозу. З лікуванням все інакше - залежно від того, в якій області проводиться артроскопія, показання можуть бути різними.

Так, на колінному суглобі процедура показана у таких випадках:

Артроскопія плечового суглоба показана при:

Ліктьовий суглоб підлягає артроскопії у таких випадках:

  • синовіт;
  • епікондиліт;
  • контрактура;
  • руйнування хряща (деформувальний артроз);
  • необхідність витягти пошкоджені фрагменти суглоба у разі травми.

Як відбувається артроскопічна операція?

Для проведення процедури у порожнину суглоба вводиться фізрозчин – це збільшує простір всередині та полегшує огляд. Камера з 12-кратним збільшенням дозволяє докладно розглянути та оцінити стан внутрішніх частин суглоба: зв'язок, суглобового хряща та меніска. Збільшений простір дозволяє проводити мікрооперації у порожнині суглоба.

Усі види артроскопії в Омега-Київ 

Артроскопія - це інноваційна технологія, яка дозволяє проводити діагностику та лікування з мінімальними ризиками для здоров'я та коротшим періодом реабілітації, ніж після традиційного хірургічного втручання.

Артроскопія (Київ) у нашому медичному центрі проводиться у таких областях:

Лікарі ортопеди-травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Наші ортопеди-травматологи виконують такі типи операцій:

Реабілітація та відновлення після артроскопії

Відновлювальний період після артроскопічної операції у середньому триває 6 місяців (варіюється в залежності від області проведення, тяжкості патології чи травми, складності операції). План реабілітації розробляється ще до процедури та поділяється на такі етапи:

  • передопераційний - пацієнт освоює навички, необхідні у ранній передопераційний період (наприклад, у разі операції на коліні та гомілкостопі вчиться користуватися милицями), а також зміцнює дихальну та серцево-судинну системи;
  • ранній післяопераційний період – профілактика ускладнень, загоєння прооперованої області. У цей період навантаження на неї вкрай небажане, крім призначеного лікарем ЛФК;
  • пізній післяопераційний період – поступова розробка оперованого суглоба;
  • віддалений період - адаптація до щоденної побутової активності та поступове відновлення функції оперованого суглоба.

Щоб запобігти ускладненням після артроскопії, слід неухильно виконувати всі рекомендації лікаря.

Переваги артроскопії

Цей метод відрізняється від класичного хірургічного втручання меншою травматичністю: проколу діаметром 1 см достатньо, щоб зробити необхідне втручання.

В той самий час артроскопія як діагностичний метод точніша й наочніша, ніж неінвазивні методики, оскільки дає можливість візуалізувати патологію або травму в набагато більшому наближенні та під різними кутами. Це важливо, якщо йдеться про лікування та відновлення функції такої складної конструкції, як людський суглоб.

Як записатися на артроскопію в Омега-Київ?

У медичному центрі "Омега-Київ" для вас підберуть оптимальний час попереднього прийому ортопеда-травматолога та артроскопічної процедури. Обговорити час і записатися на консультацію та операцію ви можете через месенджер або телефоном, а також через форму запису на сайті.

Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати