Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Ціни відділення ортопедії та травматології: ціна артроскопії

Наша клініка має у своєму розпорядженні сучасне артроскопічне обладнання, за допомогою якого процедура проводиться щадно і нетравматично. Прайс-лист на всі види діагностичних та хірургічних маніпуляцій представлений на сторінці "Артроскопія". Ціна кожного типу процедури вказана у прайсі; вартість комплексних процедур можна уточнити у наших консультантів.

Код Назва послуги Ціна
2013 Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста 1000 грн.
2011 Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 грн.
2012 Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 грн.
1801 Артроскопія - резекція меніска 18000 грн.
1802 Артроскопія - зшивання меніска 25000 грн.
1835 Операція Банкарта 12000 грн.
1800 Артроскопія діагностична 15000 грн.
1803 Артроскопічна пластика передньої хрестоподібної зв'язки 28000 грн.
1843 Артроскопія кульшового суглобу 10000 грн.
1839 Артроскопічна пластика обертаючої манжети плеча 9000 грн.
Показати весь список послуг

Що таке артроскопія?

Артроскопія - це малоінвазивна діагностична та терапевтична методика. Вона є різновидом ендоскопічного обстеження: у порожнину суглоба через мікророзріз вводиться оптичний прилад або інструмент для хірургічних маніпуляцій - залежно від того, яке завдання стоїть перед лікарем. Артроскопічним методом можна лікувати травми меніска, ліквідувати кістково-хрящові тіла, ушивати обертальну манжету плечового суглоба, відновлювати пошкоджені зв'язки.

Лікарі ортопеди-травматологи

У медичному центрі “Омега-Київ” приймають ортопеди-травматологи, які мають багаторічний практичний досвід, у тому числі й у такому різновиді медичних маніпуляцій, як артроскопія.

Наші спеціалісти виконують як діагностичну, так і хірургічну артроскопію. Показання до процедури обов'язково з'ясовуються під час попередньої консультації.

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до проведення

Діагностична артроскопія рекомендується у тих випадках, коли неінвазивних методів (УЗД, МРТ, КТ, рентгенографічне дослідження) недостатньо для встановлення точного діагнозу. З лікуванням все інакше - залежно від того, в якій області проводиться артроскопія, показання можуть бути різними.

Так, на колінному суглобі процедура показана у таких випадках:

Артроскопія плечового суглоба показана при:

Ліктьовий суглоб підлягає артроскопії у таких випадках:

  • синовіт;
  • епікондиліт;
  • контрактура;
  • руйнування хряща (деформувальний артроз);
  • необхідність витягти пошкоджені фрагменти суглоба у разі травми.

Як відбувається артроскопічна операція?

Для проведення процедури у порожнину суглоба вводиться фізрозчин – це збільшує простір всередині та полегшує огляд. Камера з 12-кратним збільшенням дозволяє докладно розглянути та оцінити стан внутрішніх частин суглоба: зв'язок, суглобового хряща та меніска. Збільшений простір дозволяє проводити мікрооперації у порожнині суглоба.

Усі види артроскопії в Омега-Київ 

Артроскопія - це інноваційна технологія, яка дозволяє проводити діагностику та лікування з мінімальними ризиками для здоров'я та коротшим періодом реабілітації, ніж після традиційного хірургічного втручання.

Артроскопія (Київ) у нашому медичному центрі проводиться у таких областях:

Наші ортопеди-травматологи виконують такі типи операцій:

Реабілітація та відновлення після артроскопії

Відновлювальний період після артроскопічної операції у середньому триває 6 місяців (варіюється в залежності від області проведення, тяжкості патології чи травми, складності операції). План реабілітації розробляється ще до процедури та поділяється на такі етапи:

  • передопераційний - пацієнт освоює навички, необхідні у ранній передопераційний період (наприклад, у разі операції на коліні та гомілкостопі вчиться користуватися милицями), а також зміцнює дихальну та серцево-судинну системи;
  • ранній післяопераційний період – профілактика ускладнень, загоєння прооперованої області. У цей період навантаження на неї вкрай небажане, крім призначеного лікарем ЛФК;
  • пізній післяопераційний період – поступова розробка оперованого суглоба;
  • віддалений період - адаптація до щоденної побутової активності та поступове відновлення функції оперованого суглоба.

Щоб запобігти ускладненням після артроскопії, слід неухильно виконувати всі рекомендації лікаря.

Переваги артроскопії

Цей метод відрізняється від класичного хірургічного втручання меншою травматичністю: проколу діаметром 1 см достатньо, щоб зробити необхідне втручання.

В той самий час артроскопія як діагностичний метод точніша й наочніша, ніж неінвазивні методики, оскільки дає можливість візуалізувати патологію або травму в набагато більшому наближенні та під різними кутами. Це важливо, якщо йдеться про лікування та відновлення функції такої складної конструкції, як людський суглоб.

Як записатися на артроскопію в Омега-Київ?

У медичному центрі "Омега-Київ" для вас підберуть оптимальний час попереднього прийому ортопеда-травматолога та артроскопічної процедури. Обговорити час і записатися на консультацію та операцію ви можете через месенджер або телефоном, а також через форму запису на сайті.

Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве
Артроскопия в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Алок Бансал

Лікар ортопед-травматолог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD, заслужений лікар України

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати