Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Хондроматоз суглобів - патологія, яка пов'язана з внутрішньоутробним порушенням розвитку хрящової тканини і наростанням в порожнині округлих новоутворень.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Артроскопія діагностична 15000 ₴ записатися

Хондроматоз суглобів - патологія, яка пов'язана з внутрішньоутробним порушенням розвитку хрящової тканини і наростанням в порожнині округлих новоутворень. Патологія часто діагностується у чоловіків в 18-35 років, але нерідко спостерігаються випадки, коли хондроматоз суглобів виявляється у дітей до року. Чинників, які свідчать про генетичну схильність патології, немає.

Найчастіше діагностується хондроматоз колінного суглоба і ліктьового суглоба, рідше - плечового суглоба, гомілковостопного суглоба, променевозап'ястного. Число хрящових тілець зазвичай у здоровому суглобі десь близько 15, але в ряді випадків може доходити і до 100.

 

Хондроматоз суглобів починає формуватися під час того як плід розвивається в утробі матері, і точні причини, які до цього ведуть, до сих пір не вивчені повністю. Однак суть процесу - в не повноцінному утворенні ембріонального хряща, а також в метаплазії клітин хряща в синовіальній оболонці.

Симптоми патології наступні:

 1. Набряк.
 2. Випіт.
 3. Висока температура.
 4. Почервоніння шкірних покривів.
 5. Больовий синдром різної сили, навіть в спокійному стані.

Симптоматика схожа з ознаками гострого артриту. Хондроматоз суглобів успішно лікують в Україні. У клініці Омега-Київ працюють досвідчені лікарі, а лікування проходить за допомогою новітніх ефективних методик.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Хондроматоз суглобів - діагностування

У наші дні, завдяки ультразвуковому дослідженню, комп'ютерній томографії та МРТ, діагностування хондроматозу не складне. Але точний, кінцевий діагноз встановлюється під час артроскопічного дослідження, коли візуально можливо оцінити:

 1. Кількість внутрішньосуглобових тіл.
 2. Величину внутрішньосуглобових тіл.
 3. Будову внутрішньосуглобових тіл.
 4. Стан синовіальної оболонки.
 5. Потенційні можливості наростання нових хрящових тілець.
 6. Ступінь негативних змін суглобових поверхонь.

Артроскопічна операція дуже цінується, так як за допомогою рентгена діагностувати патологію часто немає можливості.

Недороге лікування хондроматозу в Києві

Крайньою методикою лікування, яка дає шанс вилікувати хворий суглоб, є сіновектомія - цілковите або часткове видалення синовіальної оболонки з ділянками метаплазії. Але, якщо ураження не катастрофічне, присутні одиничні вільно лежачі хрящові тільця, то видалити їх можна при артроскопії, хоча дати гарантію того, що не відбудеться рецидиву, неможливо. При тривало існуючому патологічному стані, який супроводжується симптоматикою деформуючого артрозу, в деяких випадках виконують артропластічну операцію і навіть ставлять ендопротез. Лікування буде якісне, якщо звернеться до хорошої клинки.

Задати будь-яке питання, записатися на консультацію до лікаря або процедуру можна за телефонами: 044 333 4 333 та 0 800 753 357, через форму «запис на сайті» або зручний месенджер (Fb, Viber, WhatsApp).

Лечение хондроматоза суставов в Киеве
Лечение хондроматоза суставов в Киеве
Лечение хондроматоза суставов в Киеве
Лечение хондроматоза суставов в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати