Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Зшивання меніска в Києві

Зшивання пошкодженого меніска в клініці "Омега-Київ"

Пошкодження меніска часто діагностують у людей, які професійно займаються танцями, футболом, лижним спортом. Травмуватися можуть і звичайні люди, при скручуванні або подворачіваніе навантаженого колінного суглоба. У складних випадках пацієнту виконують артроскопію і внутрішньосуглобові маніпуляції: зшивання або резекція меніска. Артроскопічна резекція меніска в минулому виконувалася в більшості випадків, але в останні десятиліття, після досліджень ролі менісків в суглобі, ортопеди-травматологи зшивають меніски завжди, коли це можливо.

Лікарі-ортопеди та травматологи

Ціни відділення ортопедії та травматології

Код Назва послуги Ціна Де роблять
2013
Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста

Прийом лікаря ортопеда-травматолога провідного спеціаліста (консультація, огляд)

800 грн.
вул. М. Максимовича 10
2011
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

500 грн.
вул. М. Максимовича 10
2012
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога

Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд)

450 грн.
вул. М. Максимовича 10
1801
Артроскопія - резекція меніска

Артроскопія - резекція меніска

У вартість оперативного втручання входить:консультація хірурга, оперативне втручання, медикаментозне забезпечення операції

18000 грн.
вул. М. Максимовича 10
1802
Артроскопія - зшивання меніска

Артроскопія - зшивання меніска

В стоимость оперативного вмешательства входит: консультация хирурга, оперативное вмешательство, медикаментозное обеспечение операции

25000 грн.
вул. М. Максимовича 10
Показати весь список послуг

Розрив меніска часто діагностують у людей, які професійно займаються танцями, а також гравців командних видів спорту. Але не всім відомо, що травмуватися можуть і звичайні люди, ті, які не займаються спортом. А літні люди можуть пошкодити меніск навіть при слабкому навантаженні, якщо діагностовано артроз. Від різновиду, області і сили травмування меніска залежить якою буде терапія, і чи буде можливість вилікувати хрящ. Найбільш негативним в прогнозуванні вважається повний односторонній відрив меніска, найлегшим - косий надрив білої частини.

Види травмування хрящової тканини наступні:

  1. Повний відрив.
  2. Частковий розрив.
  3. Защемлення меніска.

Зшивання меніска проводять в Україні. У клініці "Омега-Київ" готові провести лікування недорого. Резекція медіального меніска виконується досвідченим хірургом із застосуванням сучасного медичного обладнання.

Причини пошкодження меніска

Медицині відома лише одна явна причина розвитку такого частого патологічного стану як розрив заднього рогу медіального меніска коліна - гостре травмування. Але не кожний негативний вплив на суглоб веде до розриву амортизаційного хряща.

 

Можна перерахувати такі фактори, які можуть спровокувати, наприклад, розрив меніска:

  1. Повороти навколо своєї осі на одній нозі, не відриваючи її від підлоги.
  2. Швидкий біг і стрибки при нестабільності суглобів або по нерівній поверхні.
  3. Тривале сидіння «навпочіпки» або дуже швидка ходьба «гуськом».
  4. Навантаження на суглоб при ожирінні.
  5. Слабке травмування при дегенеративних патологіях суглобів.
  6. Генетична слабкість суглобів.

Симптоматика виражається в розвитку больового синдрому, заклинюванні суглоба, скупченні крові і набряку. Обов'язково необхідно відвідати лікаря, який прийме рішення чи потрібна резекція меніска або можна обійтися консервативною терапією.

Лікування розриву меніска

Якщо гостра травма коліна не буде пролікована відразу, то з часом хвороба перейде в хронічну форму. Розвивається меніскопатія, приблизно 40% випадків через дегенеравтівні зміни в будові суглобової тканини, хрящової поверхні кістки. А це вже симптом артрозу коліна, в даному випадку - гонартроза.

Як проводиться терапія патології коліна? Лікування може бути консервативним, а якщо воно виявляється неефективним, то виконується операція - артроскопічна резекція меніска. Терапія повинна проходити під наглядом лікаря, тільки в цьому випадку можна розраховувати на повне одужання.

Сшивание мениска в Киеве
Сшивание мениска в Киеве
Сшивание мениска в Киеве
Сшивание мениска в Киеве
Сшивание мениска в Киеве