Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування травм сухожиль і м'язів в Києві

Пошкодження сухожиль це порушення їх цілісності в результаті відкритої або закритої травми, внаслідок розрізу або розриву. При відкритих травмах частіше страждають сухожилля кисті і пальців. Відмінною особливістю таких травм є відсутність самостійного зрощення.

Ціни на лікування травм сухожиль і м'язів

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 600 ₴ записатися
Сухожильний шов 18000 ₴ записатися
Пластика зв'язок гомілковостопного суглоба 15000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Пошкодження сухожиль це порушення їх цілісності в результаті відкритої або закритої травми, внаслідок розрізу або розриву. При відкритих травмах частіше страждають сухожилля кисті і пальців. Відмінною особливістю таких травм є відсутність самостійного зрощення.

Закритим травм схильні до сухожилля стегна, плеча, надколінника, ахіллове сухожилля. Закриті пошкодження сухожиль поділяють на травматичні і спонтанні, які виникають в результаті дегенеративно-дистрофічних змін сухожилля. Лікуванням пошкоджень сухожиль займається лікар ортопед- травматолог. У медичному центрі «Омега-Київ» фахівці в області ортопедії і травматології нададуть Вам необхідну і якісну допомогу в разі в разі будь-яких ушкоджень опорно-рухового апарату.

Причини травм сухожиль

Особлива схильність до розриву сухожиль спостерігається у людей з ураженням сухожиль дегенеративно-дистрофічними процесами. Розриви виникають внаслідок постійних перевантажень, порушень трофіки, захворювань сполучної тканини, інволютивних процесів.

Симптоми розриву сухожилля

Симптоми розриву сухожилля можна розділити на:

 • загальні (типові для всіх сухожиль);
 • місцеві (що характеризують функцію відповідного м'язу).
 • загальні

До загальних симптомів відносяться:

 • гострий рантовий біль;
 • відчуття тріску розриву з порушенням функції;
 • наявність набряку і крововиливів
 • Місцеві (локальні)

До місцевих симптомів відносяться:

 • виражена деформація в місці ушкодження;
 • валикоподібне утворення на тильній поверхні під шкірою;
 • неможливість активно розігнути або тримати в розігнутому стані пошкоджену кінцівку;
 • порушення статико-динамічної функція кінцівки;
 • виражене западання м'яких тканин;

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Правильно зібраний анамнез, аналіз скарг, ретельне клінічне обстеження - запорука недопущення діагностичної помилки.

Методи лікування розривів сухожиль в медичному центрі «Омега-Київ»

 • Іммобілізація і, в залежності від вираженості больового синдрому, знеболювання. Після періоду іммобілізації проводиться курс відновного лікування (фізіотерапевтичні процедури, масаж). До завдань реабілітації в цей період входить збереження обсягу пасивних рухів в суглобах, підтримання тонусу пошкоджених м'язів, поліпшення умов кровообігу в зоні ушкодження.
 • Лікування відриву розгиначів нігтьової фаланги. У нашому центрі дану патологію лікують консервативно. Нігтьовій фаланзі надають положення максимального тильного переразгинання і в такому положенні фіксують її глибокою гіпсовою шиною або спеціальними відрізами на 4-6 тижнів. Після закінчення іммобілізації фалангу поступово включають в функцію без фізичних навантажень протягом 2 міс. з дня травми.
 • У деяких випадках потрібне оперативне лікування розривів сухожиль.

Пошкодження м'язів

Ізольовані травми м'яких тканин спостерігаються у 16% хворих, які звернулися до лікарів-отропедів. Постраждалими частіше є чоловіки у віці від 18 до 37 років.

Серед причин переважає побутова травма.

Класифікація пошкодження м'язів

Пошкодження м'язів можна розділити на закриті і відкриті.

 • Закриті пошкодження м'язів бувають у вигляді забоїв м'язу або його підшкірних розривів. Розриви частіше відбуваються від різкого напруження м'язів або від пошкодження уламками кістки при закритому переломі, рідше від удару безпосередньо по м'язі. Розривам частіше піддаються непідготовлені до навантаження м'язи, які не розігріті або, навпаки, сильно стомлені. Розриви м'язів від різкого напруги частіше бувають у осіб старше 30 років і відбуваються на тлі дегенеративної зміни м'язів. Підшкірний розрив м'яза характеризується раптовою появою болів, втратою або значним зниженням функції. Визначається підшкірна гематома і западання в місці розриву м'яза. Для уточнення діагнозу в нашому медичному центрі використовують такі методи обстеження як УЗД та МРТ.
 • Відкриті пошкодження м'язів виникають при пораненнях. Діагностика відкритих пошкоджень не представляє значних труднощів. Порушення цілісності м'язів лікарі-ортопеди медичного центру «Омега-Київ» виявляють при первинному огляді та під час первинної хірургічної обробки рани.

Лікування пошкодження м'язів

При лікуванні ударів необхідно спокій забитої частини тіла. У перші години після удару головним завданням є зупинка кровотечі і зменшення розмірів синця або гематоми. Для цього до хворого місця прикладають холодні компреси або пузир з льодом, накладають тугу пов'язку. При сильних болях показаний прийом анальгетиків. З метою розсмоктування крововиливів і відновлення функції пошкодженої частини тіла з 2-3-го дня призначають теплові процедури, фізіотерапію (УВЧ-терапія, магнітотерапія, електрофорез) і масаж. Для видалення крові, що скупчилася в великій кількості в тканинах або в порожнинах, роблять пункцію.

Часткові розриви м'язів можуть лікуватися консервативно. Для зрощення травмованого м'язу накладають гіпсову пов'язку. При цьому кінцівці надають положення, при якому м'язи знаходяться в розслабленому стані. Після зрощення м'язу для відновлення функції проводять фізіотерапевтичне лікування, масаж і дозовану лікувальну фізкультуру.

Лікарі ортопеди-травматологи медичного центру «Омега-Київ» - фахівці з багаторічним досвідом роботи в галузі травматології. Наші лікарі в найкоротші терміни проведуть необхідну діагностику, підберуть індивідуальні методи терапії і подальшої реабілітації для результативного лікування будь-яких травм опорно-рухового апарату.

Ми чекаємо Вас за адресою: Вул.Максимовича Михайла, 10. Записатися на прийом і отримати всю необхідну Вам інформацію Ви можете по телефону:(044) 333-4-333.

Лечение травм сухожилий и мышц в Киеве
Лечение травм сухожилий и мышц в Киеве
Лечение травм сухожилий и мышц в Киеве
Лечение травм сухожилий и мышц в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати