Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

Лікування нестабільності суглоба в Києві

Нестабільність суглоба - це стан, коли відбувається різне пошкодження капсул і зв'язок, при цьому відзначається зайва рухливість або відсутність амплітуди рухів.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 600 ₴ записатися
Артроскопія - зшивання меніска 25000 ₴ записатися
Накладення еластичної пов'язки 150 ₴ записатися
Показати все Сховати

Нестабільність суглоба - це стан, коли відбувається різне пошкодження капсул і зв'язок, при цьому відзначається зайва рухливість або відсутність амплітуди рухів. Найбільш частою причиною є серйозні травми, вивихи і підвивихи суглобів.

Симптоми нестабільності різних суглобів

Нестабільність колінного суглоба пов'язана з надривом зв'язок або зміщенням меніска. Основним симптомом є відчуття нестійкості і підгинання ноги. Виникають больові відчуття в коліні, крововиливи в місці травми і набряк м'яких тканин. Нестабільність плечового суглоба частіше зустрічається при вивиху або підвивиху плеча. Можливо обмеження рухової активності, почуття різкого болю при піднятті руки, деформація суглоба.

Нестабільність гомілковостопного суглоба характеризується зміщенням стопи, болем і набряком органу. Будь-яка опора на пошкоджену ногу супроводжується не стійкістю положення і кульгавістю. Нестабільність ліктьового суглоба може проходити з незначними симптомами. Біль виникає при певному положенні руки. Після закінчення часу больові відчуття наростають і виникає атрофія м'язів. Нестабільність тазостегнового суглоба частіше відбувається в дитячому віці і без належного лікування стає причиною інвалідності.

У всіх випадках патології суглобів відзначають характерні симптоми:

 • різкий біль під час руху;
 • набряклість навколо суглобових тканин;
 • надмірна рухливість в суглобі;
 • почуття нестійкості ніг або відсутність силових маніпуляцій в руках;
 • деформація суглоба.

У всіх випадках стан нестабільності суглобів вимагає кваліфікованого лікування.

Лікарі-ортопеди та травматологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Діагностика і терапія

Діагностика починається з візуального огляду у лікаря. Для постановки діагнозу використовують інструментальні методи дослідження:

 • рентгенографію;
 • магніторезонансні дослідження;
 • комп'ютерну томографію;
 • ультразвукове випромінювання.

За допомогою рентгенологічного дослідження встановлюється наявність мікротріщин кісток і вивихів суглобів. Магнітно-резонансна томографія дозволить оцінити стан м'яких тканин зв'язок і сухожиль. Пошарове їх дослідження можливо за допомогою комп'ютерної томографії.

На підставі проведених методів фахівець призначає консервативне лікування. Всі лікувальні процедури спрямовані на відновлення початкового анатомічного стану суглоба.

Для проведення лікування використовують:

 • повний спокій травмованого суглоба;
 • вправлення в разі вивиху або підвивиху;
 • лікування медикаментозними препаратами;
 • фізіотерапевтичні процедури;
 • лікувальну фізкультуру;
 • профілактичний масаж.

Прийом медикаментозних препаратів на гострій стадії хвороби допомагає знизити біль і набряклість, а також поліпшити загоєння м'яких тканин і створити сприятливі умови для швидкого відновлення. Лікарями призначаються нестероїдні і протизапальні препарати, хондопротектори і засоби, що поліпшують кровообіг. У комплексі застосовують фізіотерапевтичні процедури, що поліпшують біохімічні процеси і мікроциркуляцію в тканинах, тим самим підвищуючи ефективність лікування. Для коригування рухливості суглоба застосовують лікувальний масаж і фізкультуру. Залежно від тяжкості травми розробку суглоба починають через 3-6 тижнів.

При вираженому розриві зв'язок, особливо якщо травмувалася суглобова капсула, призначають оперативне лікування. Хірургічне втручання прийнятно, якщо консервативні методи не дали позитивного результату.

Лечение нестабильности сустава в Киеве
Лечение нестабильности сустава в Киеве
Лечение нестабильности сустава в Киеве
Лечение нестабильности сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Кива Максим Игоревич

Автор статті:

Ківа Максим Ігорович

Лікар ортопед-травматолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все