Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Лікування пошкоджень обертаючої (ротаторної) манжети плеча в Києві

Лікування пошкоджень обертаючої (ротаторної) манжети плеча виконується за допомогою операції. Якщо встановлено, що має місце повне пошкодження обертальної манжети плеча, то чекати, що м'язи відновляться самостійно, не має сенсу. Якщо пацієнт хоче повністю відновити плечовий суглоб, то повинна бути проведена операція. Оперативне втручання проводиться за допомогою артроскопії.

Ціни на лікування пошкоджень обертаючої (ротаторної) манжети плеча

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Консультація хірурга 700 ₴ записатися
Показати все Сховати

Суглоб плеча є складним механізмом. Його конструкція дає можливість створювати рухи плечем і користуватися верхніми кінцівками в різних положеннях. Але, не дивлячись на те, що плече має велику амплітуду руху, суглоб не є достатньо стабільним. Плече дуже вразливе, якщо будь-яка його складова частина функціонує неправильно.

Нормальна робота обертальної манжети є основою для повноцінного функціонування плеча. Через постійне навантаження манжета може зазнати дегенеративні зміни, разволокнитися і надірватися. Травматичний розрив обертальної (ротаторної) манжети приносить сильний біль. Якщо відбулося її пошкодження, працездатність плечового суглоба значно страждає. Найбільш часто даний вид патології діагностується у людей, вік яких 40-50 років, хоча розрив обертальної (ротаторної) манжети може трапитися в будь-якому віці.

Найчастіше має місце розвиток больового синдрому, а також відчувається слабкість в травмованому плечі. Іноді розрив може бути не повним, а лише частковим. Плече може сильно боліти, а амплітуда рухів не страждає. Загалом, чим більше розрив, тим сильніше страждає працездатність суглоба, тобто людина руку самостійно підняти не може. У випадках, коли сухожилля розірвалися повністю, людина не в силах підняти і утримати руку в піднятому стані.

Більшість пацієнтів, у яких діагностовано пошкодження обертальної манжети плеча, страждають від:

  • тривалого больового синдрому в плечі;
  • заклинювання при спробі поворушити рукою;
  • безсоння, спровокованого болем.

Як тільки з'явилися вищеописані симптоми, необхідно терміново почати лікування. Якісна діагностика і терапія проводяться в клініці Омега-Київ.

 

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Консервативне і хірургічне лікування - артроскопія

Перша мета, коли діагностовано пошкодження обертальної манжети плеча - це контролювання больового синдрому і запального процесу. Першочергово, зазвичай, призначають медикаменти НПЗЗ, такі як Диклофенак або Ібупрофен. Якщо позитивний ефект не досягнуто, то лікар робить укол Кортизону в порожнину плеча. Кортизон є дуже дієвим засобом проти запалення. Слід спочатку скласти індивідуальну програму лікування і реабілітації.

Лікування повних розривів виконується за допомогою операції. Якщо встановлено, що має місце повне пошкодження обертальної манжети плеча, то чекати, що м'язи відновляться самостійно, не має сенсу. Якщо пацієнт хоче повністю відновити плечовий суглоб, то повинна бути проведена операція.

Оперативне втручання проводиться за допомогою артроскопії. Артроскопія - це малоінвазивний спосіб хірургічного лікування. Це означає, що операційне втручання проводиться через маленькі розрізи на шкірі. Дана процедура виконується за допомогою артроскопа - невелика трубка з камерою, яка вводиться в порожнину суглоба і подакромільний простір. Всі суглобові структури можна чітко розглянути на екрані. Через 2 розріз можливо вводити інструменти і проводити різні маніпуляції. За допомогою артроскопії визначається місце ураження манжети і накладається шов, найчастіше з використанням спеціальних фіксаторів (анкерів). Іноді, коли з технічних причин артроскопічну операцію виконати неможливо, проводиться відкрита хірургія, порожнинна операція.

Лечение повреждений вращательной (ротаторной) манжеты плеча в Киеве
Лечение повреждений вращательной (ротаторной) манжеты плеча в Киеве
Лечение повреждений вращательной (ротаторной) манжеты плеча в Киеве
Лечение повреждений вращательной (ротаторной) манжеты плеча в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати