Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ-ангіографія аорти в Києві

Шановні пацієнти МЦ Омега-Київ!
З 21.03.2022 ви можете записатися на КТ-дослідження зі знижкою 10%. Прийом проводиться за адресою: вул. М. Максимовича  10, вул. А. Малишка 39.

Ціни на КТ-ангіографію аорти

Код Назва послуги Ціна
1160 КТ ангіографія грудного відділу аорти 2600 грн.
1161 КТ ангіографія черевного відділу аорти 2600 грн.
1162 КТ ангіографія всієї аорти та здухвинних артерій 3000 грн.

Що показує КТ-ангіографія аорти?

КТ-ангіографія (комп'ютерна томографія) аорти це дослідження, яке за допомогою введеної у вену контрастної речовини візуалізує і як наслідок визначає проблеми з потоком крові через аорту.

Безпека пацієнта понад усе!
Ознайомтеся з актуальними правилами відвідування клініки, у звʼязку з поширенням COVID-19, та з нашими рекомендаціями.
Пройдіть діагностику на COVID-19
Ми проводимо дослідження за допомогою плр-тесту, плр-тесту з виїздом та антиген-тесту. Також доступна послуга забору аналізів вдома. Додатково можна провести моніторинг здоров`я під час/після коронавірусу - тест на антитіла, кт легень при коронавірусі

Лікарі-рентгенологи

Саме аорта є найбільшою артерією в організмі і відповідає за доставку збагаченій киснем крові по усьому тілу.

Завдяки КТ-ангіографії можна виявити природжені і придбані патологічні зміни аорти і її гілок.

Використання контрастної речовини при дослідженні дозволяє візуалізувати будову артеріального русла і отримати 3 - D зображення. 

Діагностичний центр Омега-Київ пропонує зробити високоточну КТ-ангіографію аорти на новому апараті Philips Brilliance. Це 64-канальний сканер, що дозволяє отримувати сотні тонких анатомічних зрізів з подальшим 3d-моделюванням.

При проведенні дослідження можна виявити аномалії розвитку, запалення, тромбози, ушкодження, атеросклеротичні зміни.

Показання до проведення КТ-ангіографії аорти :

 • тромбоз;
 • ушкодження аорти при травмі;
 • запалення аорти;
 • захворювання периферичних артерій;
 • пухлини з інвазією в судини;
 • сильний біль в грудях.

 

 

Підготовка до проведення КТ-ангіографії легеневих артерій

У діагностичному центрі Омега-Київ детально розкажуть про те, як підготуватися до цього дослідження у вашому конкретному випадку. Загальні моменти і передумови до КТ-ангіографії легеневих артерій ви можете дізнатися з цієї статті.

Перед проведенням основної процедури, лікар-радіолог може провести додаткові дослідження, такі як, наприклад перевірка кров'яного тиску, рівня цукру і креатиніну в крові, електрокардіограма. Повідомте нашого лікаря:

 • якщо Ви вагітні;
 • якщо у Вас є алергічна реакція на контрастну речовину або йод;
 • якщо у Вас алергія на які-небудь ліки;
 • про усі ліки, які ви приймаєте (включаючи трав'яні препарати);
 • якщо у вас були проблеми із здатністю згущуватися крові;
 • якщо Ви страждаєте хронічною нирковою недостатністю.
 • За 4-6 годин до проведення цього дослідження забороняється їжа.

Також слід видалити з тіла усі металеві предмети і ювелірні прикраси, в тому числі зубні протези.

Процедура проведення КТ-ангіографії аорти 

Комп'ютерна томографія-ангіографія виконується із застосуванням спеціального барвника (контрастної речовини), який вводиться внутрішньовенно. У клініці "Омега-Київ" використовується новий сучасний інжектор Ulrich, німецького виробництва, за допомогою якого ця речовина буде введена безболісно і в строго потрібній кількості. Стіл комп'ютерного томографа, на якому лежить пацієнт, здійснюватиме поступальну ходу в центр кільцеподібного сканера. Усією процедурою управляє лікар-радіолог з суміжної кімнати.

Він спостерігає за процесом дослідження через скло. Сучасний комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64 оснащений переговорним пристроєм з двостороннім зв'язком і спеціальною тривожною кнопкою, яка знаходиться у пацієнта і може бути використана при непередбаченій екстреній ситуації для виклику лікаря. Пацієнта попросять кілька разів затримати дихання. Це робиться для отримання максимально якісних знімків. Зазвичай тривалість усього дослідження не більше однієї години.

Після процедури слід пити якомога більше рідини для швидкого виведення контрастної речовини з організму. Лікар-радіолог і увесь мед. персонал діагностичного центру Омега-Київ постараються звести усі можливі дискомфортні відчуття від дослідження до мінімуму.

КТ-ангиография аорты в Киеве
КТ-ангиография аорты в Киеве
КТ-ангиография аорты в Киеве
КТ-ангиография аорты в Киеве
КТ-ангиография аорты в Киеве
КТ-ангиография аорты в Киеве

Протипоказання до проведення КТ-ангіографії аорти

Комп'ютерна томографія протипоказана при вагітності, незалежно від її терміну, оскільки дослідження може завдати шкоди плоду. Якщо у вас є підозри на вагітність, повідомите нашого лікаря.

Ця процедура не може бути проведена, якщо маса тіла пацієнта перевищує допустимий максимум. Для нашого апарату обмеження по вазі складає 170 кг

Оскільки комп'ютерна томографія аорти проводиться з контрастуванням, існують також протипоказання для введення контрастної речовини :

при алергічній реакції на контрастну речовину, у тому числі на її головний компонент - йод;

при нирковій недостатності, оскільки нирки безпосередньо беруть участь у виведення контрасту з організму;

при годуванні грудьми, оскільки при дослідженні контрастна речовина потрапляє в грудне молоко, тому не потрібно годувати грудьми дитину упродовж 48 годин після процедури;

 • при важкому стані пацієнта;
 • за наявності проблем із здатністю крові згущуватися;
 • при цукровому діабеті (II типу);
 • при тиреотоксикозі;
 • при підвищеному рівні креатиніну в крові.

Якщо ви хочете зробити КТ-ангіографію (комп'ютерну томографію) аорти в Києві -приходьте в діагностичний центр "Омега-Київ". У нас працюють фахівці вищої кваліфікації, а діагностика проводиться на новому сучасному устаткуванні. Тут ви гарантовано отримаєте якісне обстеження організму.

Ця процедура безпечна для здоров'я і проводиться за попереднім записом по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті. Ми чекаємо вас за адресою: г.Киев вул. Максимовича Михаила 10 та вул. А. Малишка 39.

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати