Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ-ангіографія нижніх кінцівок в Києві

За допомогою КТ (комп'ютерній томографії) - ангіографії можна отримати 2d і 3d зображеня кровоносної системи нижніх кінцівок.

Ціни на КТ-ангіографію нижніх кінцівок

КТ ангіографія нижніх кінцівок 3500 ₴ записатися

У діагностичному центрі Омега-Київ використовується нове, сучасне устаткування, а саме сканер Philips Brilliance, тому процедура буде максимально комфортною і ефективною, без больових відчуттів. Цей сканер може робити 64 зрізи із зображеннями, причому з різних ракурсів.

Крім того, в апараті присутня інноваційна технологія Essence, за допомогою якої виведення зображень буде набагато швидшим, а вживана доза випромінювання зведена до мінімуму. Принцип ангіографії полягає в тому, що у вену вводиться барвник (контрастна речовина) і за допомогою сканера відстежується його пересування по кровоносній системі, одночасно записуючи результати.

Це дозволяє детально візуалізувати весь кровотік, якісно діагностувати і передбачити цілий ряд проблем із здоров'ям, тому слід вчасно зробити КТ-ангіографію нижніх кінцівок.

Показання до проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

До головних причин проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок відносять:

 • кульгавість, що перемежається, - синдром;
 • артеріальне виявлення (кісточки або ступні);
 • біль нижніх кінцівок, що виникає в стані спокою;
 • внутрішні кровотечі нижніх кінцівок;
 • набряки і запальні процеси в кровоносних судинах (васкуліти).
 • Також лікар може призначити цей тест, якщо присутні симптоми закупорених кровоносних судин.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

Ви не повинні нічого їсти за 6-8 годин до проведення дослідження. Лікар може заборонити вам прийом деяких лікарських препаратів, таких як аспірин і інші препарати для розрідження крові впродовж короткого проміжку часу перед процедурою. Повідомте лікаря діагностичного центру "Омега-Київ" про усі ліки, які ви приймаєте в даний момент, у тому числі про ті, які ви купили без рецепту (навіть про трави і харчові добавки). Нашого лікаря також слід повідомити, якщо:

 • ви вагітні або є підозра на вагітність;
 • у вас є алергія на будь-які ліки, йод і молюсків;
 • у вас були проблеми із здатністю крові згущуватися;
 • ви хворієте на цукровий діабет;
 • у вас підвищений рівень креатиніну;
 • у вас тиреотоксикоз.

Процедура проведення КТ-ангіографії нижніх кінцівок

Ви ляжете на стіл комп'ютерного томографа, після чого вводиться катетер, через який поступатиме контрастна речовина. Зазвичай при КТ-ангіографії нижніх кінцівок катетер вводиться в область ліктя. У діагностичному центрі "Омега-Київ" контрастна речовина поступає за допомогою сучасного німецького інжектора Ulrich, який точно розраховує кількість барвника, що вводиться. Далі стіл в'їде в отвір сканера, де і відбуватиметься процес отримання зображень.

Весь цей час лікар-рентгенолог з сусідньої кімнати управляє усією процедурою і дає вам вказівки. Ви можете бачити і чути один одного. Між кімнатами є вікно, а в апарат вбудований двосторонній спікерфон. Для того, щоб отримати зображення з максимальною різкістю, потрібно буде лежати не рухаючись 15-20 секунд, наслідуючи вказівки. Після процедури лікар-рентгенолог розповість вам про результати дослідження. Щоб вивести з організму контрастну речовину якнайшвидше, слід пити велику кількість води.

Ризики і протипоказання

КТ (комп'ютерна томографія) - ангіографія заборонена в період годування грудьми і при вагітності, у зв'язку з тим, що може завдати шкоди немовляті або плоду.

Також КТ не рекомендується при тиреотоксикозі, цукровому діабеті, при підвищеному рівні креатиніну і проблемах із здатністю крові згущуватися.

Можливий прояв алергічної реакції на контрастну речовину до складу якого входить йод. Якщо у вас є на них алергія, повідомите про це нашого лікаря і можливо вам скажуть прийняти спеціальний засіб для її зменшення.

Апарат Philips Brilliance має новітню технологію Essence, за допомогою якої тривалість і інтенсивність опромінення зводиться до мінімуму, як і можливі ризики для здоров'я.

Що ви отримаєте

Зробивши КТ (комп'ютерну томографію) нижніх кінцівок в діагностичному центрі "Омега-Київ" ви отримаєте результати, яким можна довіряти. У нас працюють фахівці вищої категорії, і використовується тільки нове і сучасне устаткування. Запис на процедуру можливий по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ-ангиография нижних конечностей в Киеве
КТ-ангиография нижних конечностей в Киеве
КТ-ангиография нижних конечностей в Киеве
КТ-ангиография нижних конечностей в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати