Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ-волюметрія печінки в Києві

КТ-волюметрія печінки – це постпроцесинг на спеціальному програмному забезпеченні із використанням зображень комп’ютерної томографії для вивчення та підрахунку об’єму печінки, з наступною сегментацією та проведенням 3-D моделювання.

Ціни на КТ-волюметрію печінки

Волюмометрія печінки з ЗD моделюванням 1700 ₴ записатися
Волюмометрія печінки з ЗD моделюванням по результатам доставленного DICOM дослідження КТ/МРТ з інших центрів 2000 ₴ записатися

Проводиться обстеження КТ черевної порожнини із внутрішньовенним контрастуванням за спеціальним протоколом.

Основна ціль даної процедури – надання максимальної інформації для хірурга про анатомічну будову печінки, основних судин, зокрема виділення конкретних анатомічних особливостей для кожного пацієнта індивідуально. Ця інформація є дуже корисною для проведення різноманітних хірургічних втручань, зокрема:

  • Резекція печінки з приводу первинних пухлин або ж метастатичного ураження печінки. Передопераційна оцінка об’єму печінки є надважливим фактором, зокрема якщо пацієнт хворіє на хронічні захворювання печінки або цироз, що є важливим прогностичним фактором. Важливим є поняття “перспективного залишку печінки”, який являє собою прогнозований функціонуючий об’єм, який залишиться у пацієнта після проведення різноманітних хірургічних втручань. Якщо за даними КТ-волюметрії цей об’єм є недостатнім, може бути проведена процедура емболізація ворітної вени печінки, що стимулює ріст об’єму неуражених сегментів, і тим самим значно покращує післяопераційний прогноз хворого. Після проведення описаної процедури, проводиться контроль приросту об’єму та приймається тактика лікування.
  • Післяопераційний контроль. КТ-волюметрія після проведення хірургічного лікування є важливою складовою моніторингу для оцінки залишкового об’єму печінки та його збільшення в післяопераційному періоді.
  • Пересадка (трасплантація) печінки від живого донора. КТ-волюметрія проводиться для вибору підходящого донора для трансплантації, а також для оцінки стану та об’єму печінки донора. Це дуже важливо для того, щоб забезпечити безпечну пересадку для обох людей.

Достатній залишковий об’єм печінки донора та підходящий об’єм для пересадки, який має забезпечувати добру функцію печінки у реціпієнта, є ключовими факторами післяопераційного прогнозу.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Існує 5 кроків проведення процедури КТ-волюметрії та сегментації печінки:

  1. Замір загального об’єму печінки.
  2. Виділення та сегментація судин. Печінка має дві венозні системи, кожна з яких виділена іншим кольором та виміряна в квадратних сантиметрах та відсотковому співвідношенні. Ключовим аспектом є визначення анатомічної особливості будови судин, про які повинен знати хірург, щоб забезпечити максимально безпечну операцію.
  3. Виділення об’єму пухлин печінки, їх кількості, розміру, а також співвідношення до загального об’єму печінки. Також лікар вказує посегменте розміщення та близькість пухлини до основних судин печінки, жовчних протоків.
  4. Сегментація печінки: виділення 8 сегментів печінки згідно із основною анатомічною моделлю, та 3D відображення у різноманітних реконструкція та моделях, що дає об’ємне уявлення про всі анатомічні особливості будови печінки та її структур.
  5. Передопераційне планування: визначення об’єму уражених сегментів печінки, з їх віртуальним відділенням та підрахунком залишкового об’єму.

Після всіх описаних кроків пацієнт отримує таблицю всіх замірів, детальні 3D реконструкції моделі печінки, та диск із всією необхідною інформацією та проведеним обстеженням.

 

КТ- волюметрия печени в Киеве
КТ- волюметрия печени в Киеве
КТ- волюметрия печени в Киеве
КТ- волюметрия печени в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати