Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Видалення поліпа матки в Києві

Ціни відділення оперативної гінекології

Код Назва послуги Ціна
1552 Лапароскопія ІІ категорії складності 13000 грн.
1553 Лапароскопія ІІІ категорії складності 15000 грн.
1540 Консультація акушера-гінеколога, що оперує 800 грн.
346 Поліпектомія радіохвильовим методом 1900 грн.
2319 Гістологічне дослідження матеріалу 1 категорії 420 грн.
2320 Гістологічне дослідження матеріалу 2 категорії 495 грн.
2321 Гістологічне дослідження матеріалу 3 категорії 570 грн.
2322 Гістологічне дослідження матеріалу 4 категорії 1650 грн.
2323 Експрес-діагностика 1150 грн.
2324 Забір експрес-матеріалу для експрес-діагностики 1000 грн.
Показати весь список послуг

Що таке ендометріоз?

Серед ряду медичних термінів часто зустрічається поняття ендометріоз. Під цим словом розуміють захворювання, в результаті якого клітинні тканини ендометрію, що вистилають поверхні всередині матки, починають формуватися зовні.

Лікарі-гінекологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Серед ряду медичних термінів часто зустрічається поняття ендометріоз. Під цим словом розуміють захворювання, в результаті якого клітинні тканини ендометрію, що вистилають поверхні всередині матки, починають формуватися зовні. Це досить часто зустрічається у жінок різних вікових груп, при цьому патологія не відноситься до ракових пухлин і не є злоякісною. Основними симптомами даної хвороби є болі в матці і безпліддя.

Згідно за статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, близько 7-10% усіх жінок хворіють на це захворювання, а у половини безплідних дівчат воно є основною причиною неможливості зачаття.

Сучасні методи лікування умовно можна розділити на медикаментозні варіанти лікування і проведення оперативного втручання. Причому в ряді випадків відбувається їх поєднання. Варто відзначити, що ціна на подібні операції, в тому числі і на видалення поліпу матки невисока, адже наука просунулася далеко вперед.

Діагностика

Основними симптомами вважаються гострий біль в тазовій області, під час статевих контактів, при менструальних виділеннях, безплідність. Варто відзначити, що досить часто хвороба протікає без симптомів і жінки не підозрюють про її наявність.

Жінки в репродуктивному віці частіше за інших страждають на цю недугу. Досить часто цю хворобу діагностують після обстеження на причини безпліддя. Основним способом виявлення недуги є транс-вагінальне ультразвукове обстеження, в ході якого виявляється ендометріальна кіста яєчника, ендометріози.

У нашій клініці в Києві проводиться видалення поліпу ендометрію за новітніми методиками.

Остаточний діагноз можна поставити тільки після оперативного втручання і гістологічного обстеженнями вогнища. У випадках, коли гістологічне обстеження не проводиться, достатньо висока ймовірність помилки і постановки помилкового діагнозу, який може становити близько 60%. Найчастіше помилка має місце у жінок, хворих на ендометріоз легкої форми. Поставити діагноз і визначити ступінь захворювання можна за допомогою діагностичної лапароскопії. При постановці діагнозу використовуються таблиці, рекомендовані Американським товариством репродуктивної медицини. Відповідно до їхніх відомостей і на підставі лапароскопічних обстежень можна максимально точно класифікувати ступінь захворювання. Відповідно до даної таблиці можна виділити наступні ступені захворювання:

  • Мінімальний ендометріоз - стадія I.
  • Легка форма - II стадія.
  • Помірна - стадія III.
  • Важка - стадія IV.

Поява новоутворень, які походять від вогнища ендометріозу, умовно діляться на яєчникові та позаяєчникові. Причому перші типи пухлин найпоширеніші і зустрічаються у ¾ всіх хворих жінок. Пухлина в цьому випадку не буде виступати за яєчник. Далі йдуть ректовагінальні локалізації пухлин. Після них йдуть утворення в матці, маткових трубах, кишківнику (пряма кишка) та в сечовому міхурі. Можливо буде рекомендовано видалення поліпа ендометрію в матці (ціну уточнюйте при консультації).

Найбільш ймовірною є виникнення ряду супутніх хвороб, серед яких маткова міома. Також частим є збіг ендометріозу з аденоміозом на ряді органів сечостатевої системи жінки. Дані супутні хвороби спостерігаються в середньому у 30% пацієнток. Можливе виникнення відхилень ендометрію (нарости поліпів в порожнинах матки і т.д.). Наведені захворювання також виявляються приблизно у 30-35% пацієнток. Наша клініка в Києві проводить видалення поліпів матки лапароскопічним методом.

У процесі досліджень вченими була виявлена ​​залежність частоти початку гіперпластичного процесу яєчника і виникнення вогнищ в маткових стінках. Тому рекомендується до початку прийому гормональних препаратів, виконати діагностичні обстеження, зокрема виконується лапароскопія, біопсія і в разі виявлення гіперплазії або злоякісних пухлин, лікар проводить корекцію лікування. Можливо буде потрібно видалення поліпу ендометрію (ціна на послугу не висока).

Удаление полипа матки в Киеве
Удаление полипа матки в Киеве
Удаление полипа матки в Киеве
Удаление полипа матки в Киеве
Удаление полипа матки в Киеве

Чому виникає хвороба

На жаль, сучасна медицина поки не може відповісти на дане питання, однак згідно  останніх досліджень було висунуто кілька варіантів причин виникнення захворювання:

По першому припущенню - виникнення вогнищ ендометріозу - результат ретроградного відтоку менструальних тканин, целомічних метаплазій, а також переміщення фрагмента даної тканини по лімфатичних каналах у жінок, які мають імунологічні або генетичні схильності.

Згідно з іншою теорією - етіологія містить безліч факторів, включаючи погану екологію та інші негативні впливи на організм.

Скільки коштує видалення поліпа?

Ціна видалення поліпа матки залежить від обраної методики. У нашому медичному центрі оперують лікарі-гінекологи, здійснюючи видалення поліпа у матці за допомогою гістероскопії. Це сучасний малоінвазивний метод, що дозволяє проводити діагностику порожнини матки та при необхідності - оперативні втручання. Видалення поліпів проводиться без розрізу тканин через відкриту шийку матки. Після визначення точної локалізації поліпа ендометрія, його зрізають за допомогою гистероскопа. Тривалість процедури - 20 хвилин, вартість від 4500 грн. У ціну операції не включені здача аналізів, анестезію та перебування на стаціонарі.

Чому слід звертатися до клініки?

Основним та найефективнішим способом лікування є оперативне втручання. Проводиться видалення поліпа матки і видалення поліпа ендометрію. Інші варіанти не призводять до усунення причин, а тільки знижують симптоматику (лікування гормонами і т.д.).

Медичний центр «Омега-Київ» виконує видалення поліпу ендометрію в матці сучасними технічними засобами, причому вартість операції «помірна» для різних верств населення.

Після того, як основна причина ендометріозу була усунута призначається лікування для боротьби з його наслідками. Ціна такого лікування має широкий діапазон, оскільки немає прив'язки до жодного конкретного препарату.

Щоб дізнатися вартість та отримати детальну інформацію про хворобу дзвоніть до контакт-центру (044) 333 4 333 або 0 800 75 33 57 (безкоштовно з мобільного). Також записатися на будь-яку процедуру можна через форму "запису на сайті" або зручний месенджер.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати