Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

МРТ променево-зап'ясткового суглоба у Києві

МРТ променево-зап'ясткового суглоба - найбільш ефективний та безболісний метод діагностики цієї вразливої ​​ділянки тіла. Магнітно-резонансна томографія дозволяє отримати пошарову 3D візуалізацію навіть найменших анатомічних структур, оцінити стан тканин, визначити етіологію та локалізацію патологій.

 

Ціни на МРТ-діагностику променево-зап'ясткового суглоба

МРТ лучезапястного суглоба - час виконання 20 хв. 1700 ₴ записатися
МРТ лучезапястного суглоба з контрастом - час виконання 25 хв. 2700 ₴ записатися

Показання для проведення МРТ променево-зап'ясткового суглоба

На відміну від рентгенографії, дослідження суглобового апарату на МР-томографі дає точну інформацію не тільки про кісткову, але і про м'які тканини - хрящі, зв'язки, сухожилля, м'язи, нервові волокна.

Показання для проведення МРТ променево-зап'ясткового суглоба:

 • Патологічна симптоматика: хронічний біль у ділянці зчленування передпліччя та кисті (променево-зап'ясткового суглоба), що не піддається лікуванню, набряк, гіпертермія, почервоніння, обмеження рухової функції або повне блокування суглоба.
 • Підозра на новоутворення кісткових та м'яких тканин: доброякісні (гангліозна кіста у зап'ясті) та злоякісні (рак, у тому числі з метастазами).
 • Травми: нестабільність променево-зап'ясткового зчленування, стрес-переломи (мікротріщини в кістках через часті наднавантаження), розриви зв'язок, сухожиль, хрящів, м'язів.
 • Бактеріальні інфекції кісткової тканини (остеомієліт, абсцес кисті).
 • Оцінка стану трикутного фіброзно-хрящового комплексу – конструкції, що підтримує кістки зап'ястя та діє як амортизатор (аналог меніска в коліні).
 • «Тунельний синдром», компресія, ушкодження нервів та інші патології периферичної нервової системи.
 • Порушення кровообігу як наслідок – асептичний остеонекроз напівмісячної кістки (хвороба Кінбека).
 • Долонний фіброматоз (контрактура Дюпюїтрена) – патологія фасцій сухожилля, що веде до втрати здатності пальців рук повністю розгинатися.
 • Запальні та дегенеративно-дистрофічні процеси: у сухожиллях (тендиніт), кістках та хрящах (ревматоїдний артрит), у синовіальній сумці (бурсит).
 • Уточнювальний метод діагностики після рентгенографії або КТ.
 • Підготовка до оперативного втручання.

Протипоказання до МРТ променево-зап'ясткового суглоба

МРТ променево-зап'ясткового суглоба – неінвазивна процедура, що не несе променевого навантаження і не завдає дискомфорту. Дозволена навіть для маленьких дітей та вагітних ІІ-ІІІ триместру, без дотримання мінімальних інтервалів між обстеженнями та в тій кількості, яку потребує клінічна картина.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Однак у МРТ є деякі протипоказання:

 • вбудовані в тіло металовмісні прилади та конструкції;
 • якщо процедура проходить з використанням контрастної речовини – тяжка форма ниркової недостатності, алергія на склад підсилювача, вагітність, лактація;
 • татуювання в області променево-зап'ясткового зчленування, нанесені залізовмісними барвниками;
 • клаустрофобія.

Підготовка до дослідження

Особливої підготовки до процедури МРТ променево-зап'ясткового суглоба немає. Все, що потрібно від пацієнта - прибрати з області впливу томографа всі предмети, що містять метал (годинник, кільця, браслети).

Якщо планується томографія з внутрішньовенним або рідше – внутрішньосуглобовим введенням гадолінієвої контрастної речовини, рекомендують відмовитися від їжі за 4-6 годин до обстеження, щоб уникнути нудоти. Застосування речовини-підсилювача є ефективним для отримання більш точної візуалізації та показане при деяких захворюваннях (наприклад, при підозрі на пухлини).

Переваги проведення МРТ променево-зап'ясткового суглоба в МЦ Омега-Київ

Мережа клінік Омега-Київ пропонує послуги магнітно-резонансної томографії на сучасному апараті PHILIPS ACHIEVA 1.5 Тесла. Прийом проводять висококваліфіковані лікарі-рентгенологи з великим досвідом роботи. МРТ променево-зап'ясткового суглоба можна пройти у зручний час за попереднім записом: за телефонами (044) 333-4-333, (0800) 75-33-57 (безкоштовно з мобільного), через форму на сайті Омега-Київ або зв'язавшись з оператором через один з месенджерів. Адреси діагностичних центрів на правому та лівому березі Києва: вул. М. Максимовича, 10 (ст. метро "Васильківська"), вул. А. Малишка, 39 (ст. метро «Чернігівська», «Дарниця»).

Фотографії діагностичного центра

МРТ лучезапястного сустава в Киеве
МРТ лучезапястного сустава в Киеве
МРТ лучезапястного сустава в Киеве
МРТ лучезапястного сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Павлюк Олександр Віталійович

Лікар-рентгенолог вищої категорії

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати