Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ ліктьового суглобу в Києві

КТ ліктьового суглобу дозволяє створити пошарові зображення, для детального розгляду особливостей будови і аномалій розвитку ліктьового суглоба.

Ціни на КТ ліктьового суглобу

КТ ліктьового суглобу 1100 ₴ записатися

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів дозволяє детально візуалізувати анатомічну будову і патологічні зміни в досліджуваній ділянці тіла, із застосуванням зверх точного комп'ютерного томографа.

В діагностичному центрі Омега-Київ комп'ютерна томографія проводиться на новому сучасному апараті Philips Brilliance 64, який дозволяє отримати якісні знімки організму за короткий проміжок часу, і значно знизити променеве навантаження на пацієнта. Мультидетекторный 64-зрізовий сканер робить сотні тонких анатомічних зрізів з наступним 3D-моделюванням. Зображення, отримані в ході КТ, можна роздрукувати, переглянути на моніторі, записати на диск і відправити по електронній пошті.

Показання до проведення КТ ліктьових суглобів

КТ ліктьових суглобів може бути показана до проведення з наступних причин:

 • артрит, артоз ліктьових суглобів;
 • новоутворення і метастази в лікті;
 • аномалії розвитку ліктьових суглобів;
 • травми ліктьових суглобів і кісток;
 • остеомієліт (запалення ліктьового суглоба);
 • остеохондропатії;
 • скупчення гною, крові та іншої рідини в суглобах;
 • пошкодження в районі ліктя (перелом, вивих, гематома в м'яких тканинах).

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Комп'ютерна томографія не замінна при плануванні операцій на лікті будь-якої складності. Крім того, отримані під час сканування знімки зможуть допомогти лікарю відслідковувати динаміку одужання.

Підготовка до проведення

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів у медичному центрі "Омега-Київ" проводиться як без контрастної речовини, так і з його застосуванням. Зазвичай барвник використовується, якщо досліджуються м'які тканини і новоутворення.

Перед такою процедурою пацієнту слід утриматися від прийому їжі і пиття за 4-6 години до сканування. Обов'язково повідомте лікаря, якщо у вас є алергічна реакція на йодовмісний барвник. Також слід поінформувати радіолога про всі ліки, які ви приймаєте, в тому числі і про ті, які куплені без рецепту.

Дослідження без контрастного підсилення не вимагає ніякої попередньої підготовки.

Безпосередньо перед проведенням процедури пацієнту слід переодягнутися в медичний халат і зняти з себе всі металеві предмети (шпильки, годинник, ремені, зубні протези, слуховий апарат якщо він є), а також ювелірні прикраси.

Процедура проведення КТ ліктьових суглобів

Якщо комп'ютерна томографія передбачає використання контрастної речовини, її вводять внутрішньовенно в строго потрібній кількості, за допомогою автоматичного німецького інжектора Ulrich. Ін'єкція абсолютно безпечна для здоров'я пацієнта, але  іноді супроводжується певними відчуттями, а саме легкою нудотою, металевим присмаком у роті, відчуттям тепла по всьому тілу. Це нормально і проходить саме собою.

В діагностичному центрі Омега-Київ процедура проходить в амбулаторних умовах. Пацієнт розміщується на зручному столі, який під час сканування в'їжджає на територію кільцевої частини томографа. Протягом сканування кільце обертається навколо столу, а стіл трохи рухається в горизонтальній площині, при цьому пацієнт повинен зберігати повну нерухомість. Що б допомогти пацієнтові лежати без руху, можуть використовуватися спеціальні ремені і подушки. Кілька разів вас попросять затримати дихання на кілька секунд.

Весь процес контролює лікар-радіолог, який знаходиться в сусідній кімнаті, де встановлений пульт управління. Бачити пацієнта дозволяє вікно, а чути - динамік і мікрофон, які вбудовані у комп'ютерний томограф Philips Brilliance 64. У розпорядженні пацієнта весь час буде спеціальна кнопка для екстреного виклику радіолога.

Час проведення сканування займає близько 5 хвилин, з контрастною речовиною - 30-40 хвилин. Комп'ютерна томографія в діагностичному центрі "Омега-Київ" абсолютно безпечна, безболісна і не супроводжується ніякими відчуттями.

Ризики та протипоказання

КТ (комп'ютерна томографія) ліктьових суглобів не проводиться при вагітності, так як сканування може завдати шкоди плоду. Повідомте лікаря діагностичного центру "Омега-Київ", якщо є підозра на вагітність.

До дослідження не допускаються пацієнти з великою масою тіла. Вагове обмеження для нашого томографа становить 170 кг.

Комп'ютерна томографія з контрастуванням має додаткові протипоказання:

 • алергічна реакція на контрастну речовину, в тому числі на її головний компонент - йод;
 • хвороба нирок;
 • цукровий діабет (II типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові;
 • гостра серцева недостатність;
 • тяжкий стан хворого;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • тиреотоксикоз.

Дане дослідження не рекомендується для жінок, що годують грудьми, так як барвник потрапляє в грудне молоко. Після дослідження не слід годувати дитину груддю протягом двох діб.

Якщо ви хочете зробити КТ (комп'ютерну томографію) ліктьових суглобів у Києві - приходьте до медичного центру "Омега-Київ", який знаходиться за адресою вул. М.Максимовича, 10. Процедура проводиться за попереднім записом за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті.

КТ локтевого сустава в Киеве
КТ локтевого сустава в Киеве
КТ локтевого сустава в Киеве
КТ локтевого сустава в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати