Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

КТ середостіння в Києві

Комп'ютерна томографія (КТ) є основним методом візуалізації при дослідженні патологічних змін середостіння.

Ціни на КТ середостіння

КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) 1200 ₴ записатися
КТ органів грудної порожнини (контраст) 2800 ₴ записатися

Це неінвазивна, безболісна і практично нешкідлива процедура, яка вигідно відрізняється від інших способів обстеження середостіння, таких як, наприклад медістіноскопія (при якій робиться отвір в області грудей).

Найбільш часто КТ середостіння проводиться перед операціями грудної клітки.

Максимально точне КТ лімфовузлів середостіння дозволяє досліджувати їх розмір, виявити вузли і патологічні зміни, які виникають внаслідок запальних процесів і онкологічних захворювань.

Як відомо, лімфатичні вузли є природним бар'єром, який захищає організм від токсинів і протидіє вірусам і бактеріям

Також, КТ являє собою цінний метод оцінки стану середостіння у пацієнтів, з нормальними рентгенограммами грудної клітки, але які мають захворювання (наприклад лімфому), які можуть бути пов'язані із захворюванням середостіння.

Як правило, КТ середостіння проводиться по напрямку лікаря після рентгена або флюорографії. У діагностичному центрі "Омега-Київ" використовується новий сучасний сканер Philips Brilliance 64, за допомогою якого можна отримати зображення високої якості і як наслідок точну інформацію про організм.

Врачи-рентгенологи

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Показання до проведення комп'ютерної томографії середостіння

КТ (комп'ютерна томографія) середостіння може застосовуватися в таких випадках:

 • при неточному результаті флюорографії;
 • при виявленні в області середостіння злоякісних пухлин і вузликів;
 • для уточнення діагнозу, який стосується середостіння, але отриманого за допомогою іншого методу дослідження;
 • для визначення наявності пневмонії;
 • при виявленні скупчень рідини незрозумілого походження;
 • для діагностики інших захворювань дихальної та серцево-судинної систем.

Підготовка до проведення КТ середостіння

Вам слід повідомити лікаря діагностичного центру Омега-Київ про:

 • вагітності та підозрі на вагітність;
 • всіх прийнятих лікарських засобах, включаючи харчові добавки і трави;
 • наявності алергії на йод або молюсків;
 • проблемах з нирками;
 • проблемах зі згортанням крові.

При наявності алергії на певні компоненти контрасту, можливо вам дадуть прийняти ліки для її зменшення. У разі проведення КТ з використання контрастної речовини, пацієнта попросять утриматися від їжі і пиття за кілька годин до процедури. Перед КТ пацієнта попросять переодягнутися в медичний халат і зняти всі металеві предмети і ювелірні прикраси.

Що показує КТ середостіння

Комп'ютерна томографія середостіння і органів грудної порожнини відображає патологічні зміни, запальні процеси і наявність новоутворень. Також дослідження допомагає виявити гемохроматоз, міокардіальний фіброз, аневризми. Своєчасна діагностика і визначення патологій дозволяє поставити правильний діагноз і розпочати результативному лікуванню.

Процедура проведення КТ середостіння

Пацієнт перебуває на столі комп'ютерного томографа і слідує вказівкам лікаря-радіолога. Якщо при процедурі буде використовуватися контраст, в районі ліктя або паху буде введений катетер, підключений до сучасного інжектору Ulrich. Цей апарат здатний дуже точно дозувати  речовину, яка вводиться, що виключає ризик введення занадто великої або занадто маленького кількості барвника.

Стіл з пацієнтом в'їде всередину сканера, який має форму кільця. Процес отримання зображень займає дуже мало часу, завдяки тому, що в апараті присутня технологія Essence, яка дозволяє обробляти зображення з дуже високою швидкістю при низькоінтенсивному випромінюванні.

Це робить процедуру швидкою, ефективною і практично нешкідливою. Лікар-радіолог дає вказівки пацієнтові через спікерфон з суміжного приміщення і спостерігає за всім через скло. Для оповіщення лікаря про те, що виникла якась проблема, у пацієнта весь час буде перебувати спеціальна кнопка.

Сучасний новий апарат Philips Brilliance 64 дозволяє отримувати високоякісні знімки організму людини. Для отримання результатів максимальної якості лікар періодично проситиме пацієнта затримувати дихання на кілька секунд. Як правило, вся процедура триває до однієї години.

Якщо було використано контрастну речовину, то для якнайшвидшого її виведення з організму треба буде пити якомога більше рідини.

Ризики і протипоказання при КТ (комп'ютерної томографії) середостіння

КТ (комп'ютерна томографія) середостіння в діагностичному центрі "Омега-Київ" практично нешкідлива для вашого здоров'я. У нас використовується найсучасніше обладнання та низкоінтенсивне випромінювання, що знижує шкоду до мінімуму. У рідкісних випадках можлива незначна алергічна реакція на контрастну речовину, що містить йод, але вона може бути значно ослаблена спеціальними антиалергічними засобами.

Варто відзначити, що контраст використовується не у всіх випадках. КТ середостіння протипоказана при вагітності, годуванні груддю, підвищеному рівні креатиніну в крові, цукровому діабеті (II типу) і тиреотоксикозі.

Зробивши КТ (комп'ютерну томографію) середостіння в діагностичному центру Омега-Київ, ви отримаєте надійну інформацію про своє здоров'я, можливість передбачити хворобу або виявити її на початкових стадіях, коли лікування максимально ефективно. Необхідний попередній запис за телефоном (044) 333-4-333 або через форму "запису на прийом" на сайті.

КТ средостения в Киеве
КТ средостения в Киеве
КТ средостения в Киеве
КТ средостения в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Кошман Алена Викторовна

Автор статті:

Кошман Альона Вікторівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами