Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ легенів з низькою дозою в Києві

КТ легенів з низькою дозою – це вид променевої діагностики, який є найбільш високочутливим методом при визначенні в легенях вузлових утворень.

Ціни на КТ легенів з низькою

КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) 1300 ₴ записатися
КТ органів грудної порожнини (контраст) 2600 ₴ записатися

Встановлено, що кількісне визначення вузлів, виявлених при визначенні раку легенів методом низкодозової КТ, до 10 разів вище, ніж при рентгенографії грудної клітини. Встановлено також, що до 93 % всіх раків легень, які виявляються при використанні КТ з низькою дозою, становить рак першої стадії.

Ці дані вказують на те, що низькодозова КТ легенів допомагає виявляти рак легенів на більш ранніх стадіях розвитку, ніж це можна зробити за допомогою рентгена.

У медичному центрі «Омега-Київ» Ви можете пройти КТ легенів за ціною, близькою до вартості рентгенівських знімків, але при цьому з найвищою інформативністю і при мінімальному променевому навантаженні (променеве навантаження як при 2х рентгенограмах).

Показання для проведення Низкодозової КТ легенів:

  • скринінг раку легень
  • підозра на туберкульоз, запалення легень (пневмонії).

Низькодозову КТ використовують не тільки в якості раннього виявлення раку легень, але і при визначенні різних патологічних процесів у легенях, з можливістю оцінити стан у динаміці. Також, КТ легень з низькою дозою дозволяє максимально точно виявити рак легень на ранніх стадіях з мінімальним променевим навантаженням на пацієнта і найменшим ризиком для його здоров'я

Хто є кандидатом на КТ легень з низькою дозою?

  • пацієнти у віці від 55 до 80, курці або колишні курці, які кинули палити протягом останніх 15 років і які мають стаж паління, принаймні, 30 років (тобто, 1 пачка в день протягом 30 років або 2 пачки в день протягом 15 років ).
  • пацієнти з клінічною підозрою на туберкульоз або пневмонію (тривалий кашель, тривале підвищення температури тіла), як альтернатива рентгенографії.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

 У медичному центрі «Омега-Київ» низькодозове КТ легень виконується на апараті Philips Brilliance CT 64 Scanner.

Переваги КТ легень з низькою дозою на апараті Philips Brilliance CT 64 Scanner:

  • висока інформативність методу, у багато разів перевищує рентгенографію. Пошарове сканування з товщиною зрізу 0,6 мм, можливість виявляти патологічні зміни на ранній стадії, розмірами 1-2мм.
  • мінімальне дозове навантаження — від 0,2 до 0,8 mSv (в залежності від ваги і статури), що дорівнює 2-3 рентгенівським знімкам.
  • обстеження займає від 5 до 15 секунд, не викликає дискомфорту.

Як проходить процедура?

Під час проведення КТ легень з низькою дозою в медичному центрі «Омега-Київ» пацієнт лежить на столі комп'ютерного томографа. Далі, стіл з пацієнтом рухається в отвір сканера, який представляє собою великий апарат у формі кільця. Апарат розпізнає вузлові утворення розміром від 1 мм, що є дуже важливим моментом для своєчасного виявлення вогнища хвороби при онкологічних захворюваннях і його якнайшвидшої ліквідації За часом процедура займає менше 1 хвилини.

Метод абсолютно безболісний, проводиться високопрофесійними фахівцями медичного центру «Омега-Київ».

Низькодозова комп'ютерна томографія в медичному центрі «Омега-Київ» - це найбільш точний і високоінформативний скринінговий метод дослідження легень на сьогоднішній день. За допомогою нашого апарату Philips Brilliance CT 64 Scanner паренхіма легень простежується пошарово (товщина зрізу - 0,6 мм) від верхівок до базальних відділів, що може зіграти вирішальну роль у постановці остаточного діагнозу. Особливо коли питання стосується ранньої діагностики раку легень, туберкульозу легень, пневмонії.

КТ легких с низкой дозой в Киеве
КТ легких с низкой дозой в Киеве
КТ легких с низкой дозой в Киеве
КТ легких с низкой дозой в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати