Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

КТ легенів у Києві на Лівому березі

Комп'ютерна томографія – високоінформативний метод дослідження організму, що поєднує діагностичні можливості УЗД та рентгена. Обстежитись, зробити КТ легень на лівому березі Києва можна у філії Омега-Київ на А. Малишка, 39. 

Ціна КТ легень у клініці на А. Малишка, 39

КТ органів грудної порожнини (легені, середостіння, грудна клітка) 1200 ₴ записатися
КТ ангіографія легеневих артерій (ТІЛА) 2800 ₴ записатися

Діагностика призначається при підозрі на пневмонію, туберкульоз, рак легень та інші захворювання органів дихання. При симптомах легеневих патологій – тривалому кашлі, наявності задишки, мокротинні з кров'ю, болю у грудях – слід звернутися до лікаря, пройти обстеження.

Лікарі-рентгенологи філії на лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Найважливішою перевагою відділення Омега-Київ на Малишка (лівий берег, Київ) є кваліфікований медперсонал, який проводить КТ легенів. У штаті клініки – лікарі-рентгенологи вищої та першої категорії, зокрема кандидат медичних наук. Є молоді лікарі з досвідом роботи до 10 років і більш досвідчені, зі стажем від 20 до 40 років. Кваліфікація рентгенологів дозволяє давати докладну розшифровку знімків, що допомагає лікарю поставити правильний діагноз.

КТ легень у МЦ Омега-Київ на Малишка (Київ, лівий берег) проводиться на потужному 64-зрізовому спіральному сканері Philips Brilliance. Якщо порівнювати ціни дослідження на обладнанні того ж класу, то вартість комп'ютерної томографії легень у нашій клініці не перевищує середньої по Києву. Ціна стандартної КТ легень (сюди також входить діагностика середостіння та грудної клітки) – від 850 грн, вартість процедури з контрастом – від 2600 грн.

Як проходить процедура

На сеанс КТ легень в Омега-Київ на Малишка (лівий берег, Київ) візьміть із собою направлення (якщо є), паспорт та результати попередніх досліджень органів дихання. На процедуру потрібно приходити за півгодини до призначеного часу, у зручному одязі без металевих включень (кісточки бюстгальтера, ремінь, кнопки, гачки). Готуватися особливим чином не потрібно. Якщо призначена КТ із контрастуванням – необхідно попередньо здати аналіз крові на креатинін.

Фотографії діагностичного центра

КТ легких в Киеве на Левом берегу
КТ легких в Киеве на Левом берегу
КТ легких в Киеве на Левом берегу

Під час роботи томографа пацієнт лежить усередині тунелю апарату на спині з піднятими руками. На прохання рентгенолога іноді необхідно затримувати дихання на кілька секунд – у цей час апарат робить знімки-зрізи. Сеанс триває 5-7 хвилин. Після закінчення сканування лікар вивчає отримані дані, записує томограму на диск, готує розшифровку та висновок – його можна буде отримати протягом 24 годин.

Записуйтесь на КТ легень до нас у клініку на лівому березі Києва – телефоном

044 333 4333 і 0800753357, через форму на сайті або зручний messenger.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Пелипейченко Елена Вадимовна

Автор статті:

Пеліпейченко Олена Вадимівна

Завідувач відділення КТ-МРТ

Список літератури

  1. Multispecialty Radiology: Bridging the Gap – Robert S. Pyatt Jr., MD, August 02, 2021
  2. Global Radiology – Howard B. Fleishon, MD, VOLUME 19, ISSUE 3, P401-402, MARCH 01, 2022
  3. Interventional radiology in the 21st century: planning for the future – R. Morgan, T. Cleveland, M. Hamady, R. Uberoi, P. Haslam, R. Kasthuri, M. Johnston, I. McCafferty
  4. Scientific Research of the SI “Institute of Nuclear Medicine and Diagnostic Radiology of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine” in 2021: Artificial intellect and postprocessing – Ì. Dykan, B.A. Tarasyuk, I.V. Andrushchenko, Radiation Diagnostics, Radiation Therapy, #1, Vol. 13, 2022
  5. Основи радіаційної медицини – Навч. посібник / О. П. Овчаренко, А. П. Лазар, Р. П. Матюшко. — Одеса: Одес. держ. мед. ун-т, 2002. — 208 с. — (Б-ка студента-медика).
  6. Radiology, COVID-19, and the next pandemic – Edmund M.WeisbergLinda C.ChuSteven P.RoweElliot K.Fishman, Volume 102, Issue 10, October 2021, Pages 583-585.

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами