Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

КТ крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу) в Києві

КТ (комп'ютерна томографія) крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу) являє собою детальне обстеження, що дозволяє виявити цілий ряд проблем без хірургічного втручання, без болю і практично без шкоди для здоров'я.

Ціни на КТ крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу)

КТ кісток тазу (здухвинно-крижових сполучень) 1300 ₴ записатися
КТ одного суглоба з контрастним посиленням 2300 ₴ записатися

В діагностичному центрі "Омега-Київ" використовується сучасний томограф Philips Briliance. Він може робити 64 знімка (зрізу) з заданим проміжком один від одного і завдяки тому, що сканер здатний обертатися, з різних ракурсів. Отримані дані комп'ютер може зібрати і перетворити в двох і тривимірну модель.

У ряді випадків можливе застосування контрастної речовини, яка при введнні в кровоносну систему дозволяє досліджувати більш дрібні деталі.

Показання до проведення КТ крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу)

Основними показаннями до проведення комп'ютерної томографії крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу) є:

 • пошук причини болю в області тазу;
 • виявлення та оцінка ступеню первинних або метастатичних пухлин кісток і оточуючих кістки м'яких тканин;
 • діагностика таких проблем як переломи суглобів і деяких пухлин, які важко виявити іншими методами;
 • визначення місця розташування абсцесу;
 • моніторинг таких проблем як остеопороз та інших метаболічних кісткових захворювань;
 • діагностика втрати кісткової тканини (остеопороз), яка зустрічається у жінок після менопаузи, яка також може виникнути і у чоловіків;
 • оцінка ризику перелому;
 • виявлення незвичайних кісткових формувань.

Лікарі-рентгенологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Підготовка до проведення комп'ютерної томографії кісток тазу

При підготовці до комп'ютерної томографії кісток таза, медики діагностичного центру "Омега-Київ" розкажуть, як підготуватися саме у вашому випадку. Як правило, комп'ютерна томографія без контрастної речовини не вимагає серйозних обстежень перед проведенням. Нижче наведені загальні рекомендації з підготовки до КТ крижово-клубового зчленування (кісток тазу):

 • слід уникати прийому харчових добавок з вмістом кальцію, принаймні за 24 години до процедури.
 • повідомте лікаря, якщо у вас є алергія на йод або молюсків. Вони містяться в контрастній речовині і можуть викликати алергічну реакцію, проте її прояв можна в більшості випадків уникнути з допомогою відповідних антигістамінних препаратів;
 • повідомте лікаря медичного центру "Омега-Київ", якщо ви страждаєте від клаустрофобії. Не дивлячись на те, що сканер відкритий з обох сторін і пацієнт бачить все, що відбувається, можливі напади клаустрофобії. У цьому випадку вам можуть призначити заспокійливий засіб, щоб максимально знизити дискомфорт від процедури;
 • повідомте лікаря, якщо у вас недавно була комп'ютерна томографія (КТ) із застосуванням контрасту або радіоізотопне сканування. Між цими процедурами і КТ крижово-здухвинних зчленувань (кісток тазу) необхідно зробити перерву від 10 до 14 днів;
 • слід повідомити лікаря, якщо ви вагітні або підозрюєте що можете бути вагітні;
 • якщо контрастування необхідно, вас попросять утриматися від їжі і води за 4-6 годин до дослідження

Необхідно буде переодягнутися в медичний одяг зняти всі ювелірні прикраси і предмети що містять метал (годинник, шпильки, слуховий апарат, зубні протези тощо).

Процедура проведення

Фахівці медичного центру "Омега-Київ" допоможуть вам лягти на стіл комп'ютерного томографа в позі, яку скаже лікар-радіолог. Як правило, пацієнт лежить на спині. Для того щоб ви не рухалися і вам було зручно, можливо будуть використані ремені і подушки. Стіл в'їде в середину сканера, що має форму обруча. Він буде швидко робити знімки, обертаючись навколо вас.

Треба лежати максимально нерухомо, так як найменший рух може негативно позначитися на якості отриманих у результаті дослідження зображень. З цією ж метою вас кілька разів попросять затримати дихання.

Якщо передбачається використання контрасту перед процедурою у вену буде введено катетер, зворотний бік якого підключається до інжектору Ulrich. Цей автоматичний апарат німецького виробництва здатний дуже точно дозувати барвник, контролюючи весь процес його введення.

Можливі такі відчуття, як нудота, присмак металу в роті, тепло по всьому тілу, але вони тривають не довго. В томографі є переговорний пристрій, за допомогою якого ви зможете спілкуватися з лікарем-рентгенологом протягом всієї процедури. Він буде керувати ходом обстеження з сусідньої кімнати, і бачити все через вікно.

Зазвичай ця процедура займає від 30 до 60 хвилин. При застосуванні контрасту, для його швидкого виведення після обстеження необхідно пити багато води.

Ризики та протипоказання

Деякі люди можуть мати алергічну реакцію на йод і молюсків, які містяться в контрастній речовині.

Можливі такі симптоми, як нудота, чхання, блювання, кропив'янка. У більшості випадків цього можна уникнути, застосувавши антиалергічний препарат.

КТ крижово-здухвинних зчленувань (кісток тазу) має наступні протипоказання:

 • проблеми зі згортанням крові і нирками (при контрастуванні);
 • вагітність, годування груддю, підозра на вагітність;
 • тиреотоксикоз;
 • цукровий діабет (2 типу);
 • підвищений рівень креатиніну в крові.

Що ви отримаєте, зробивши КТ крижово-здухвинних сполучень (кісток тазу) в Омега-Київ

Крім високодеталізованих зображень, знятих за допомогою нового і сучасного обладнання, ви отримаєте їх якісний аналіз від спеціалістів вищої категорії. Процедура вимагає попереднього запису по телефону (044) 333-4-333 або через форму "запис на прийом" на сайті. Ціна КТ кісток тазу варіюється в залежності від застосування контрастної речовини або проведення звичайної томографії.

КТ крестцово-подвздошных сочленений (костей таза) в Киеве
КТ крестцово-подвздошных сочленений (костей таза) в Киеве
КТ крестцово-подвздошных сочленений (костей таза) в Киеве
КТ крестцово-подвздошных сочленений (костей таза) в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати