1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Акция! Бесплатная консультация хирурга-флеболога

Акція! Безкоштовна консультація хірурга-флеболога


 

в медичному центрі "Омега-Київ"!

Варикозне розширення - вельми підступна хвороба. Можливо, ви її і не розпізнаєте по перших симптомах.

Ноги болять і набрякають? До кінця дня взуття стає тіснім і незручним? «Малюнок» від гумки шкарпеток занадто чітко відбивається на шкірі? З'явилася тонка і дрібна синьо-червона павутинка судин на ногах? Так це і є симптоматика, яка сигналить: вам терміново потрібно відвідати флеболога.

Медичний центр «Омега-Київ» надає всім своїм пацієнтам унікальну можливість пройти БЕЗКОШТОВНУ консультацію у хірурга-флеболога.

В ході консультації, яка включає докладну бесіду з лікарем, огляд і постановку первинного діагнозу, хірург-флеболог відповість на всі Ваші запитання, призначить (при необхідності) лікування, що враховує всі особливості вашого організму.

У медичному центрі «Омега-Київ» висококваліфіковані хірурги-флебологи, зможуть швидко діагностувати і вирішити вашу проблему Наші лікарі застосовують найсучасніше обладнання і проводять такі лікувальні процедури:

  • Мікросклеротерапія - малотравматичний спосіб лікування варикозу за допомогою введення в судину спеціального склерозуючого препарату в формі мікропіни, внаслідок чого вена спадается і заростає;
  • Ендовенозна лазерна коагуляція - лікування варикозу з використанням введеного в уражену вену лазерного світловоду, який, проходячи по судині, закриває її просвіт, через деякий час вена повністю розсмоктується;

Подбайте про свої ніжки - запишіться в медичний центр «Омега-Київ»

Акція проходить за адресою:

  • вул. М.Максимовича, 10. Запис за тел: 044 333 4 333

Акція діє до 31.08.2017г.