Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Половые инфекции - эффективное лечение

Статеві інфекції - ефективне лікування

Клінічний довідник

Хламідіоз - найпоширеніше захворювання нашого століття. Інфекція передається статевим шляхом. Хламідіоз - це будь-яка патологія, спричинена бактеріями Chlamydia. Два види - Chlamydia trachomatis та Chlamydia pneumoniae спричиняють захворювання у людському організмі. Другий вид уражає статеву систему, як у чоловіків, так і у жінок. 

Хламідіоз викликає багато захворювань, серед яких:

 • запалення сечовидільної системи;
 • пневмонію;
 • кон'юнктивіти;
 • цистит;
 • цервіцит;
 • ерозія шийки матки;
 • вульвовагініт;
 • эндометрит;
 • простатит;
 • артрит та ін.

Хламідіоз відіграє важливу роль у передраковому запаленні шийки матки, так само як і в утворенні поліпів. Патологія може стати причиною безпліддя. Гінекологи, урологи і венерологи вказують на те, що інфекція часто має прихований перебіг і важко піддається лікуванню, тому рецидивує і переходить у хронічну форму. Саме тому надзвичайно важливо вчасно діагностувати хворобу і провести лікування. Виявити інфекцію допоможе профілактичний огляд у гінеколога чи уролога. До речі, профілактичні огляди допомагають виявити й інші захворювання, наприклад, поліпи у матці. 

Усунення поліпів у маточному органі

Поліп матки - це не злоякісне новоутворення, що часто виникає на внутрішній стінці ендометрію та виступає в порожнину маткового органу. Він утворюється на ендометрії та фіксується за допомогою тонкої ніжки чи широкої основи, може досягати розмірів у кілька см. 

Зазвичай поліпи розташовуються на матці, але іноді вони можуть проникати у піхву через цервікальний канал. Нерідко такі новоутворення зникають самостійно. Якщо ж патологія супроводжується виділеннями з кров’ю чи у лікаря виникає підозра на атипію, то правильним рішенням буде видалення поліпу матки. 

Для видалення використовують наступні методики:

 • Діатермоексцизію.
 • Радіохвильову терапію.
 • Кріодеструкцію.
 • Лазерну терапію.

Застосовується лікування медикаментозними препаратами. Вартість видалення поліпу залежить від віку пацієнтки, кількості новоутворень та вибраного методу лікування. 

Лікування трихомонозу - сучасні методи лікування

Трихомоніаз - венеричне захворювання, що передається статевим шляхом. Терапія трихомоніазу надзвичайно важлива, перш за все, для того, щоб попередити розвиток ускладнень, серед яких найсерйозніші - це безпліддя та патології вагітності. Зараження відбувається під час незахищеного сексу. 

Трихомоніаз уражає статеву систему. Симптоматика має яскравий перебіг у жінок, у чоловіків хвороба зазвичай проходить у прихованій формі, що і є найбільш небезпечним. Лікування варто почати одразу після розвитку негативної симптоматики. Інфекція лікується комплексно під пильним наглядом лікаря.

Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря:

 1. Під час терапії варто відмовитися від статевих контактів.
 2. Заборонено вживати алкоголь.
 3. Варто дотримуватися правил особистої гігієни, підвищувати імунітет і приймати призначені медикаментозні препарати.

Після закінчення терапії необхідно здати аналізи. Крім того важливо проводити профілактику патології, вести здоровий спосіб життя, уникати незахищених статевих контактів. Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю.