онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Половые инфекции - эффективное лечение

Статеві інфекції - ефективне лікування

Клінічний довідник

Хламідіоз - найпоширеніше захворювання нашого століття. Інфекція передається статевим шляхом. Хламідіоз - це будь-яка патологія, спричинена бактеріями Chlamydia. Два види - Chlamydia trachomatis та Chlamydia pneumoniae спричиняють захворювання у людському організмі. Другий вид уражає статеву систему, як у чоловіків, так і у жінок. 

Хламідіоз викликає багато захворювань, серед яких:

 • запалення сечовидільної системи;
 • пневмонію;
 • кон'юнктивіти;
 • цистит;
 • цервіцит;
 • ерозія шийки матки;
 • вульвовагініт;
 • эндометрит;
 • простатит;
 • артрит та ін.

Хламідіоз відіграє важливу роль у передраковому запаленні шийки матки, так само як і в утворенні поліпів. Патологія може стати причиною безпліддя. Гінекологи, урологи і венерологи вказують на те, що інфекція часто має прихований перебіг і важко піддається лікуванню, тому рецидивує і переходить у хронічну форму. Саме тому надзвичайно важливо вчасно діагностувати хворобу і провести лікування. Виявити інфекцію допоможе профілактичний огляд у гінеколога чи уролога. До речі, профілактичні огляди допомагають виявити й інші захворювання, наприклад, поліпи у матці. 

Видалення поліпів

Поліп матки - це не злоякісне новоутворення, що часто виникає на внутрішній стінці ендометрію та виступає в порожнину маткового органу. Він утворюється на ендометрії та фіксується за допомогою тонкої ніжки чи широкої основи, може досягати розмірів у кілька см. 

Зазвичай поліпи розташовуються на матці, але іноді вони можуть проникати у піхву через цервікальний канал. Нерідко такі новоутворення зникають самостійно. Якщо ж патологія супроводжується виділеннями з кров’ю чи у лікаря виникає підозра на атипію, то правильним рішенням буде видалення поліпу матки. 

Для видалення використовують наступні методики:

 • Діатермоексцизію.
 • Радіохвильову терапію.
 • Кріодеструкцію.
 • Лазерну терапію.

Застосовується лікування медикаментозними препаратами. Вартість видалення поліпу залежить від віку пацієнтки, кількості новоутворень та вибраного методу лікування. 

Лікування трихомонозу - сучасні методи лікування

Трихомоніаз - венеричне захворювання, що передається статевим шляхом. Терапія трихомоніазу надзвичайно важлива, перш за все, для того, щоб попередити розвиток ускладнень, серед яких найсерйозніші - це безпліддя та патології вагітності. Зараження відбувається під час незахищеного сексу. 

Трихомоніаз уражає статеву систему. Симптоматика має яскравий перебіг у жінок, у чоловіків хвороба зазвичай проходить у прихованій формі, що і є найбільш небезпечним. Лікування варто почати одразу після розвитку негативної симптоматики. Інфекція лікується комплексно під пильним наглядом лікаря.

Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря:

 1. Під час терапії варто відмовитися від статевих контактів.
 2. Заборонено вживати алкоголь
 3. Варто дотримуватися правил особистої гігієни, підвищувати імунітет і приймати призначені медикаментозні препарати.

Після закінчення терапії необхідно здати аналізи. Крім того важливо проводити профілактику патології, вести здоровий спосіб життя, уникати незахищених статевих контактів. Самолікування може зашкодити вашому здоров’ю. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?