Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
О чем мы стесняемся говорить вслух?

Про що ми соромимося говорити вголос?

Клінічний довідник

З дитинства усі ми мріяли, що настане той день, коли у нас з’явиться сім’я та діти. І, на жаль, часто трапляється, що пари зіштовхуються з проблемою - неможливістю зачати дитину. 

Зазвичай причиною є захворювання, які раніше партнер чи партнерка проігнорували, а тому пішли ускладнення. В медичному центрі “Омега-Київ” працюють досвідчені фахівці, які зможуть вчасно виявити захворювання та призначити ефективне лікування. Головне - вчасно звернутися за допомогою. 

Які наслідки дисплазії шийки матки?

Це захворювання характеризується наявністю аномальних новоутворень на поверхні матки чи в каналі. Їх прояв не супроводжується різними негативними симптомами, тому багато жінок навіть не підозрюють про розвиток захворювання. 

Дисплазія шийки матки може призвести до розвитку злоякісної пухлини, а ранні стадії захворювання змусять народжувати через кесарів розтин, адже тканини втрачають свою еластичність. Причинами появи можуть бути:

  • Нехтування правилами гігієни.
  • Приймання протизаплідних пігулок.
  • Наявність шкідливих звичок.
  • Неодноразове переривання вагітності тощо. 

Планові огляди у гінеколога допоможуть вчасно почати лікування та значно підвищити шанси на швидке одужання. 

 Трихомоніаз - одна проблема на двох 

Збудником захворювання є трихомонада. Бактерія уражає вульву у жінок та сечовидільний канал у чоловіків (іноді і передміхурову залозу). Захворювання має однакові симптоми у представників обох статей - це біль, печіння під час сечовиділення, а також наявність аномальних виділень.

Якщо симптоми ігнорувати, то у жінки під час вагітності захворювання може викликати передчасні пологи, а у чоловіків розвинеться простатит. У нашому медичному центрі ви можете здати мазок на аналіз. Сучасне обладнання допоможе швидко встановити діагноз. 

Чоловіче безпліддя: причини і методи лікування

Хронічні захворювання статевої системи суттєво позначаються на якості сперми, тому часто причиною неможливості зачаття є чоловіче безпліддя. Також причинами можуть бути:

  • Вроджені патології.
  • Порушення гормонального фону.
  • Травми статевих органів
  • Нездоровий спосіб життя (алкоголь, наркотики, шкідлива їжа, малорухливість)
  • Погана екологія. 

Фахівці медичного центру “Омега-Київ” - досвідчені лікарі, які допоможуть і чоловікам, і жінкам подолати проблеми зі здоров’ям. Сучасне обладнання і власна клінічна лабораторія забезпечать точні швидкі результати усіх досліджень. САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю