онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Можно ли забеременеть при поликистозе яичников?

Чи можна завагітніти при полікістозі яєчників?

Клінічний довідник

Полікістоз яєчників - захворювання, для якого характерне утворення відростка у вигляді фолікули, наповненого рідиною. У назві хвороби присутня приставка «полі», яка пояснює, що утворення кіст може бути не поодиноким, а містити більше двох новоутворень.

Лікарі визначають кілька причин, внаслідок чого виникає захворювання:

  • Порушення гормонального фону;
  • Часті інфекційні та вірусні захворювання;
  • Стреси;
  • Ранній аборт.

Це захворювання особливо важливо визначити на ранніх етапах і негайно почати лікування. Чим раніше буде розпочато боротьбу з полікістозом, тим більше шансів завагітніти і успішно виносити малюка до кінця терміну. Згідно зі статистикою, лікування полікістозу на пізніх термінах істотно знижує репродуктивну функцію жінки.

Основні симптоми полікістозу:

  • Порушення менструального циклу;
  • Кровотечі або убогість менструальних виділень;
  • Підвищена жирність шкіри на обличчі;
  • Різке підвищення росту волосся (за чоловічим типом);
  • Ожиріння.
  • Лікування полікістозу яєчників

В першу чергу, після звернення в клініку, проводиться ряд аналізів, виходячи з яких фахівець з'ясовує стадію захворювання. У легких випадках, хвороба може бути усунена гормональної терапією. Але якщо лікарські препарати не забезпечили необхідних результатів, пацієнтці слід готуватися до оперативного втручання. Операція «лапароскопія» полягає у видаленні кіст. Але згідно зі статистикою, етап усунення хвороби нетривалий, - приблизно рік, півтора. Саме в цей період, лікарі рекомендують зайнятися спробами завагітніти і благополучно виносити плід.

Які шанси завагітніти при поликистозе яєчників?

Полікістозних захворювання не є вироком і завагітніти є шанси у кожної жінки. При синдромі полікістозу, багатьом жінкам вдається самостійно завагітніти, але для успішного виношування, необхідно буде дотримуватися особливої ​​обережності. У медичній практиці, велика кількість викиднів трапляються саме через поликистозного захворювання.

Загроза завмирання плода або передчасних пологів полягає в тому, що в період захворювання, у жінки виникають проблеми зі здоров'ям. Це може бути гестаційний діабет, підвищений артеріальний тиск, досить велика маса тіла. Саме з цієї причини, фахівцем може бути призначена медикаментозна терапія.

При виникненні наведених вище симптомів, жінці слід звернутися в клініку «Омега-Київ» і провести ретельну діагностику.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю