Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Методы борьбы с грыжей, аппендицитом и болезнями маточных труб

Методи боротьби з грижею, апендицитом та хворобами маткових труб

Клінічний довідник

Будь-хто може стати жертвою таких захворювань як грижа чи апендицит. Будь-якій жінці може знадобитися перевірка стану здоров’я маткових труб. Сучасна медицина пропонує різні види способів лікування, але не всі вони виявляються ефективними. Які існують методи боротьби з цими захворюваннями і чи можна їх позбутися безболісно?

Що таке грижа і як її лікувати?

Грижі бувають різних видів. Наприклад, грижі живота характеризуються випинанням нутрощів з області живота. Такий тип грижі, як пупкова, характеризується випинанням органів з межі живота через отвір в ділянці пупка. Також існують пахова та спинна види грижі. Перед тим як призначити лікування, лікар проводить діагностику. За отриманими результатами призначають індивідуальний план лікування. 

Наприклад, пахову грижу можна видалити за допомогою двох видів операцій:

  •  відкриту;
  • лапароскопічну.

Операції з видалення грижі проводять під місцевою анестезією. Пластика з використанням власних тканин допоможе уникнути використання “чужих” тканин. Однак, якщо пахова зона сильно деформована, краще використовувати пластику за допомогою сітчастих експлантів. 

Методи боротьби з апендицитом

Якщо у пацієнта запалення апендициту, краще його одразу видалити. Будь-яке відкладення оперативного втручання може призвести до смерті пацієнта. Видалення апендициту проводять хірургічним шляхом під анестезією. 

Навіщо потрібна гістероскопія?

Гістероскопія - це малоінвазивний хірургічний метод, що дозволяє видалити з організму фіброматозні вузли, поліпи ендометрію тощо. Гістероскопію використовують як діагностичний метод, що дозволяє визначити точний діагноз, а також взяти матеріал для дослідження. 

Гістероскопію використовують при:

  • підготовці до ЕКО;
  • безплідді;
  • сильному болі під час менструації та наявності підозрілих виділень;
  • ускладнень внаслідок пологів;
  • діагностики пухлин;
  • контролі лікування гормональних порушень.

У будь-якому з цих випадків може допомогти така процедура як гістероскопія. Ціни на цю процедуру дуже помірні, тому її може дозволити будь-яка пацієнтка. Слід пам'ятати, що цей захід не рекомендується проводити вагітним жінкам, під час вірусних та простудних захворювань, за наявності онкологічних захворювань, за наявності хвороб сечостатевої системи, нирок та печінки.