Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Лечение мужских половых заболеваний в Киевской клинике

Лікування чоловічих статевих захворювань у Київській клініці

Клінічний довідник

Щодня мільйони чоловіків та жінок контактують одне з одним, і в деяких випадках можуть заражати партнера статевою інфекцією. Щоб діагностувати її наявність в організмі, необхідно своєчасно звернутися за допомогою лікаря. Понад 60% усіх статевих інфекцій мають безсимптомний перебіг, тому надзвичайно важливо слідкувати за своїм самопочуттям та дотримуватися базових правил. 

Безпліддя у чоловіків

Вважають, що діагноз безпліддя - це остаточний вердикт, та насправді це не так. Порушення роботи яєчок, наявність механічних перешкод спермі, що виходить, антитіла, відсутність необхідного об’єму якісних сперматозоїдів можна виправити медичним шляхом. Лікар повинен провести комплексну діагностику та за результатами визначити причини та шляхи вирішення проблеми. Сучасна медицина здатна допомогти пацієнтам навіть у складних випадках. 

Герпес

Лікування герпесу рекомендовано починати одразу після підтвердження діагнозу. Однією з причин такої терміновості є можливість розвитку захворювання до стадії, коли хвороба нанесе непоправної шкоди організму пацієнта. Герпес може трансформуватися у гнійні захворювання, а також кров’яні пухирці на шкірі. 

Алгоритм лікування герпесу:

  • діагностика, визначення причини захворювання;
  • вибір оптимального методу лікування;
  • подальші консультації щодо профілактики захворювання.

Аденома простати

Хоча захворювання є доброякісним, воно може спричинити серйозні ускладнення. Часте сечовиділення, неповне випорожнення сечового міхура будуть додавати дискомфорту. Також псується сон (через часті позиви сходити в туалет вночі), утруднюється сечовиділення. Пройшовши кілька стадій аденома простати може перерости в злоякісну форму. Враховуючи це, лікарі:

  • визначають причини захворювання;
  • попереджують ряд ускладнень;
  • призначають профілактичні маніпуляції, спрямовані на покращення самопочуття пацієнта.

Категорично заборонено проводити самолікування аденоми простати. Це може лише на певний час позбавити пацієнта від дискомфорту, а не вилікувати захворювання повністю. 

Оптимальне рішення

Звернувшись за допомогою до медичного центру пацієнт отримає комплексну діагностику та план лікування відповідно його індивідуальному випадку. Не займайтеся самолікуванням та не затягуйте з проходженням планових консультацій. Профілактика - запорука здоров’я. 

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Каплун Андрій Миколайович

Лікар-уролог вищої категорії, лікар андролог-сексопатолог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо