Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo

Остеосинтез п'яткової кістки в Києві

Коли трапився перелом п'яти, зі зміщенням уламків, хірургом виконується остеосинтез п'яткової кістки (фіксація уламків кістки імплантами). Операція допомагає відновити правильну анатомію фрагментів кісток і зберегти оптимальний розподіл навантаження на п'яту.

Ціни відділення ортопедії та травматології

Прийом лікаря ортопеда-травматолога - провідного спеціаліста (лікар вищої категорії)(консультація, огляд) 1000 ₴ записатися
Прийом лікаря ортопеда-травматолога (консультація, огляд) 500 ₴ записатися
Повторний прийом лікаря ортопеда-травматолога 450 ₴ записатися
Остеосинтез п'яткової кістки 22000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Коли трапився перелом п'яти, зі зміщенням уламків, хірургом виконується остеосинтез п'яткової кістки (фіксація уламків кістки імплантами). Операція допомагає відновити правильну анатомію фрагментів кісток і зберегти оптимальний розподіл навантаження на п'яту. П'яткова кістка, як і таранно-п'ятковий суглоб, незважаючи на невеликі розміри, несуть масу всього тіла. Завдання ортопеда-травматолога відновити підтаранний суглоб і його кут по відношенню до осі п'яти. Під час операції пацієнт лежить на боці. Стопа розрізається по зовнішній поверхні. Відкривається доступ до п'яткової кістки. Лікар виконує репозицію і вже інтраопераційно приймає рішення, як раціональніше всього зафіксувати кістку.

Якщо травма з дефектом тканин, то може проводитися артродез. Черезкісний остеосинтез п'яткової кістки пластиною або іншим фіксатором повинні проводити грамотні фахівці після виконання рентгенографії в двох проекціях.

 

Лікарі-ортопеди та травматологи

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Реабілітація - відновлення після остеосинтезу

Перші 6 тижнів після операції на п'ятковійї кістці навантаження на ногу протипоказане, в тому числі і на передній відділ стопи. Це пов'язано з тим, що коли людина стає навшпиньки, працює литковий м'яз, який прикріплюється до п'яткової кістки. Шви знімаються через 2 тижні. ЛФК - підтримка обсягу рухів в суглобах.

Якщо потрібно провести остеосинтез п'яткової кістки, ви можете звернутися в медичний центр «Омега-Київ. Фахівці клініки завжди готові провести ефективне лікування переломів будь-якої складності.

 

Остеосинтез пяточной кости в Киеве
Остеосинтез пяточной кости в Киеве
Остеосинтез пяточной кости в Киеве
Остеосинтез пяточной кости в Киеве

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Автор статті:

Список літератури

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати