Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Простуда от кондиционера

Застуда від кондиціонера


терапія у медичному центру "Омега-Київ"

Кондиціонер в спеку - це справжній порятунок, але в той же час - провокатор застуд.

Застуда від кондиціонера виникає найчастіше завдяки переохолодженню організма через різкий перепад температури зовнішнього середовища. Також причиною застуди може стати неправильне місце установки кондиціонера в приміщенні, коли він знаходиться дуже близько від людини. Крім цього, струмінь повітря не можна направляти прямо на себе, так як це буде рівносильно перебуванню на протязі.

Симптоми застуди від кондиціонера дуже схожі з симптомами звичайного застудного захворювання (головний біль, ломота в м'язах, температура, нежить погіршення апетиту, сонливість, відчуття втоми, біль у вухах).

При перших симптомах необхідно звернутися до лікаря-терапевта, щоб не допустити виникнення хронічних захворювань легень і верхніх дихальних шляхів, лікувати які доведеться в стаціонарі.

Фахівці медичного центру «Омега-Київ» рекомендують правильно і раціонально користуватися кондиціонером. По-перше, різниця температур повітря на вулиці і в приміщенні не повинна перевищувати 5-8 градусів. Також не можна направляти струмінь холодного повітря кондиціонера прямо на себе, краще, коли повітря рівномірно розподіляється по стінах або стелі.

У разі виникнення проблем зі здоров'ям звертайтеся до медичного центру «Омега-Київ», де Вам нададуть ефективне і якісне лікування.