Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Ультразвуковое исследование

Ультразвукове дослідження


Правильно поставлений діагноз є запорукою успішного лікування. А щоб виявити справжні причини захворювання, необхідна точна діагностика.

Ультразвукове дослідження - один з найбільш точних і ефективних методів діагностування, який дає можливість виявити зміни в організмі на їх початкових стадіях. Невисока вартість в поєднанні з високою інформативністю робить УЗД широко використовуваним, майже універсальним методом обстеження. Діагностика за допомогою УЗД-апаратів абсолютно безпечна, безболісна, практично не має протипоказань, і призначається при широкому спектрі порушень функціонування внутрішніх органів, тканин, опорно-рухового апарату, і в період вагітності.

Принцип дії УЗД-діагностики грунтується на використанні ультразвукових хвиль, які, проходячи крізь тканини організму, фіксуються спеціальним датчиком, і є основою для створення зображення.

У медичному центрі Омега-Київ УЗД проводиться за допомогою сканерів VOLUSON 730 Pro компанії General Electric, Toshiba Aplio XG premium класу, ультразвукової системи Philips ClearVue 650, та цифрового сканера LOGIQ. Нові технічні рішення, втілені в УЗД системах нашого центру, забезпечують отримання максимально точної інформації, а цифрові технології (3D 4D УЗД) дозволяють записувати дослідження на CD-диск і отримувати кольорові фотографії комп'ютерного заключення.

УЗД широко використовується для дослідження щитовидної залози, органів черевної порожнини, серця, молочних залоз, для візуалізації судин, суглобів, сечового міхура і передміхурової залози. У гінекології УЗД використовується для діагностики яєчників, фаллопієвих труб і визначення вагітності на ранньому терміні