Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Акция! Летние скидки на МРТ

Акція! Літні знижки на МРТ


20% на МРТ весь липень

Правильно поставлений діагноз - це запорука успішного лікування та міцного здоров'я.

У всьому світі магнітно-резонансна томографія визнана найбільш безпечним і ефективним способом дослідження і є основою для встановлення точного діагнозу та отримання повної картини стану внутрішніх органів і тканин людини. У порівнянні з рентгеном і КТ магнітно-резонансна томографія є більш безпечною процедурою, так як організм пацієнта не піддається променевому навантаженню. Щоб пройти МРТ в більшості випадків не потрібна спеціальна підготовка.

У Медичному центрі «Омега-Київ» у Вас є унікальна можливість пройти МРТ зі знижкою 20% за умови запису через сайт весь липень!

Магнітно-резонансна томографія в медичному центрі «Омега-Київ» проводиться на найсучаснішому обладнанні - високопольному томографі PHILIPS ACHIEVA 1.5Tл 16ch (півтора тесла, 16 каналів), який дозволяє здійснювати високоточні дослідження організму, від вивчення конкретного органу до комплексного обстеження.

Літо - ідеальний час, щоб подбати про своє здоров'я. Не пропустіть можливість - встигніть пройти МРТ-діагностику в медичному центрі «Омега-Київ»!

Акція проходить у відділенні за адресою:

  • вул. М.Максимовича, 10