Demo
Важность своевременной диагностики гинекологических заболеваний

Важливість своєчасної діагностики гінекологічних хвороб

Клінічний довідник

Незважаючи ні на що, жіноче щастя завжди полягає в тому, щоб зачати, виносити і народити здорову дитину, і, можливо, не одну. Тут на допомогу майбутній матері приходить така галузь медицини, як гінекологія, що займається вирішенням проблем, які пов'язані з жіночим здоров'ям.

Фахівці клініки "Омега" раді запропонувати всім жінкам послуги кваліфікованих лікарів. Вам нададуть допомогу при виникненні будь-якого гінекологічного захворювання.

Завдяки інноваційній технологічній базі, ми можемо гарантувати своєчасне виявлення і діагностику проблеми.

У вашому розпорядженні наступні послуги:

  • консультація з оглядом у гінеколога;
  • здійснення діагностичних досліджень (загальний аналіз сечі, МРТ і т.д.);
  • підбір ефективного алгоритму лікування;
  • профілактичні заходи;

Допомога при лікуванні трихомоніазу

Дане захворювання прийнято відносити до паразитарних і таких, що передаються статевим шляхом. В силу того фактора, що збудник може деякий час існувати в дуже вологому середовищі, то не виключений і побутової спосіб передачі, хоча це вкрай рідкісний випадок. Інкубаційний період може становити від 4 до 40 днів.

Лікування трихомоніазу в цілому супроводжує прийомом протозооцідних препаратів, що призначаються як місцево, так і зовнішньо. При виявленні супутніх інфекційних захворювань призначаються також і антимікробні медичні препарати.

Для місцевої форми лікування використовуються ванночки, спринциювання і промивання уретри, а, іноді, і сечового міхура. Для загального зміцнення організму показані вітамінні комплекси і БАДи.

Вкрай важливо, щоб лікувальний курс проходив відразу в обох партнерів. Крім того, в ході лікування статеві контакти повинні бути виключені. Після закінчення курсу необхідно провести обов'язкову контрольну діагностику.

Складно переоцінити своєчасну діагностику трихомоніазу, який може призводити до безпліддя!

Лікування і профілактика хламідіозу

Лікування хламідіозу на ранніх стадіях також вкрай важливо, тому що захворювання, перетікаючи в хронічну форму, також може стати причиною безпліддя.

Це захворювання належить до одного з найбільш складних, в силу того фактора, що воно, як правило, може протікати без будь-яких очевидних клінічних проявів. Це особливо стосується жінок. Хламідіоз у жінок може бути виявлений тільки після лікарського огляду. Крім того, після хвороби послаблюється імунітет, що може послужити причиною повторного зараження.

Так як хламідіоз дуже складно діагностується, висококваліфікована допомога вкрай важлива. Самолікування в даному випадку виключено.