Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Почему возникают частые переломы?

Чому виникають часті переломи?

Клінічний довідник

Переломи кісток найчастіше відбуваються внаслідок впливу зовнішніх факторів (надмірне навантаження, ударів і тд). У таких випадках, переломи будь-якої частині тіла можуть бути відкритими або закритими і вимагають негайної госпіталізації. Для лікування переломів в Києві необхідно звернутися до травматолога.

Бувають випадки, коли переломи кісток можуть носити постійний характер і виникати при найменших забоях і ударах. Найбільш часто, це відбувається внаслідок низької міцності кісток.

Крім дефіциту кальцію, причинами крихкості кісток можуть бути:

  • Остеопороз;
  • Остеомієліт;
  • Недосконалий остеогенез;
  • Хвороба Педжета.

Також, варто відзначити, що крім людей зі специфічними захворюваннями, особливо схильні до переломів діти і люди похилого віку.

Остеопороз - захворювання, при якому відбувається поступове зниження щільності кісткової тканини, тим самим провокуючи ламкість кісток. Для цього захворювання характерний дефіцит кальцію, що призводить до апатії, м'язової слабкості і відповідно переломів кісток, навіть при незначних навантаженнях.

Хвороба найчастіше розвивається на фоні несприятливих чинників навколишнього середовища, або ж передаючись спадковим шляхом. Також, причинами розвитку остеопорозу можуть бути зловживання спиртним, тривалий стаж куріння, цукровий діабет, ревматоїдний артрит і порушення з боку ендокринної системи.

Остеомієліт - інфекційне захворювання кісткової тканини, яке поширюється по всьому організму і вражає кістковий мозок. Він значно збільшується в розмірі і чинить тиск на судини, перешкоджаючи нормальному кровотоку. Без належного лікування, остеомієліт переходить в хронічну форму, яка вражає кістки і сприяє їх крихкості.

Недосконалий остеогенез - генетичне захворювання, для якого характерний дефіцит колагену і, як наслідок, підвищена ламкість кісток. Отримати перелом можна навіть при незначних навантаженнях на організм. Також, хвороба може викликати викривлення спини, важкі деформації кісток, слабкий м'язовий тонус.

Хвороба Педжета - захворювання скелета, для якого характерне порушення структури кісток. Суглоби не відновлюються і захворювання призводить до деформації, викривлення хребта і постійним переломів.

У разі частих переломів, пацієнту необхідно пройти повну медичну діагностику і своєчасно почати лікування.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Ківа Максим Ігорович

Лікар ортопед-травматолог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо