Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Как сберечь здоровье?

Як зберегти здоров'я?

Клінічний довідник

Кожна людина повинна постійно дбати про стан свого здоров'я. Для того, щоб детально досліджувати свій організм, слід обов'язково відвідати клініко-діагностичну лабораторію. Вона дає можливість лікарю встановити правильний діагноз і усунути певне захворювання. Одним з видів лабораторних досліджень є загальний аналіз сечі. Завдяки йому, оцінюються її фізико-хімічні властивості і мікроскопія осаду. На сьогоднішній день, одним з найбільш затребуваних в багатьох медичних установах апаратів вважається МРТ.

Даний високотехнологічний діагностичний комплекс призначається для того, щоб лікар зміг докладно досліджувати внутрішні органи і тканини людини. Цей апарат також є абсолютно нешкідливим, оскільки він працює за рахунок магнітного поля. Завдяки МРТ, можна не тільки досліджувати анатомію, а й простежити за функцією органів. Для проведення дослідження фахівець робить спеціальні знімки з різних проекцій, після чого формулює точний діагноз.

Найпоширеніші венеричні захворювання, їх симптоми

На жаль, багато людей дуже часто скаржаться на болі в області статевих органів. У багатьох випадках такий дискомфорт є причиною появи венеричних захворювань. Наприклад, трихомоніаз вважається захворюванням, яке вражає сечостатеву систему. Згідно зі статистикою, ця недуга багато в чому обігнала сифіліс та гонорею. Як правило, він передається під час статевого акту. Основною ознакою цієї недуги є виділення пінистої рідини, що має неприємний запах. Більш того, жінки, у яких присутній трихомоніаз, дуже часто скаржаться на появу почервоніння в області статевих органів і болю в сечівнику. Що стосується чоловіків, то дане захворювання на початковому етапі протікає без будь-яких симптомів. Через деякий час у представників сильної статі з'являються болючі відчуття і паління в процесі сечовипускання.

Ще одним недугою є хламідіоз. Це венеричне захворювання викликають хламідії. Воно може спостерігатися як у чоловіків, так і у жінок. І ті, і інші відчувають слабкість і підвищення температури. У хворих також спостерігаються болі і свербіж під час сечовипускання. Люди, у яких присутня ця недуга, скаржаться на появу виділень із сечовивідного каналу або піхви.

Лікування хламідіозу складається з наступних етапів:

  • Прийому полівітамінів і модуляторів імунітету.
  • Нормалізації способу життя.
  • Дієти.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Бугрименко Дмитро Віталійович

Лікар-уролог, лікар-хірург першої категорії

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо