Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Заболевания половых органов

Захворювання статевих органів

Клінічний довідник

Щодня, виконуючи сотні рутинних завдань чоловіки та жінки забувають про консультації у профільного лікаря. Це негативно впливає на загальний стан здоров’я, адже в цей час в організмі, не проявляючи жодних симптомів можуть розвиватися захворювання. Профілактичний огляд допоможе попередити цей процес, а якщо хвороба вже наявна, то швидко її позбутися. 

Захворювання статевих органів

Люди не завжди отримують бажане задоволення від статевих стосунків, але часто отримують наслідки, у вигляді захворювань статевих органів. Багато з них, на жаль, мають тривалий інкубаційний період і виявити їх не так просто. Тому краще регулярно проходити огляди і контролювати стан здоров’я. 

Звертаючись у клініку, пацієнт отримує:

  • комплексне обстеження організму;
  • лікування, відповідно до стадії захворювання.

Трихомоніаз і дисплазія

Обидва захворювання поширені серед чоловіків та жінок. Найчастіше про проблему дізнаються на етапі планування вагітності. Якщо жінці діагностували дисплазію шийки матки, то є велика ймовірність, що за відсутності лікування згодом захворювання може перерости у рак. Небезпека захворювання у безсимптомному перебігу. Причиною появи є наявність нетипових клітин на поверхні шийки матки. Необхідно швидко попередити розвиток захворювання і захистити пацієнтку від онкології. 

Якщо у пацієнта в організмі знайшли трихомоніаз, також необхідно почати лікування якомога швидше. Інакше віруси можуть поширюватися на інші органи, що спричинить проблеми під час вагітності або призведе до безпліддя. 

Обстеження у лікаря дозволить:

1) виявити захворювання на ранній стадії;

2) призначити індивідуальний курс лікування;

3) дізнатися про методи профілактики.

Обстеження

При трихомоніазі та дисплазії пацієнткам призначають УЗД органів малого тазу. Обстеження дозволяє візуалізувати проблему і визнати подальший план лікування. 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю