Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Заболевания половых органов

Захворювання статевих органів

Клінічний довідник

Щодня працюючи, відпочиваючи у вихідні і не помічаючи того, як швидко летить час, багато чоловіків і жінок забувають про відвідування гінеколога. Саме в такому випадку можна не тільки визначити наявність певного захворювання, а й попередити його, звернувшись до спеціалістів центру. Такі хвороби, як ерозія шийки матки або трихомоніаз, можна швидко вилікувати, причому за прийнятною вартістю та з кращим рівнем обслуговування.

Захворювання статевих органів

Мода та потреба, бажання та інші фактори не завжди призводять до бажаного ефекту в плані статевого життя. Багато хто з недосвідченості, або навпаки, у разі повної розбещеності, одержують захворювання статевих органів, які необхідно відразу ж лікувати. Робиться це не завжди швидко і так, як хотілося б хворому, і тому рекомендується частіше проходити обстеження в клініці. Це дозволить виявити хворобу і при можливості (на ранніх стадіях) позбутися її.

Звертаючись до клініки, пацієнт отримує:

  • надання послуг на найвищому рівні;
  • можливість повного обстеження організму;
  • ефективне лікування, незалежно від типу та занедбаності хвороби.

Трихомоніаз з дисплазією

Обидва захворювання досить поширені серед чоловіків та жінок. Саме тому найчастіше проблеми виникають у тому випадку, коли в сім'ї планується народження дитини або намічається статевий акт. Якщо у дівчини виявлено дисплазію шийки матки, то надалі таке захворювання може призвести до раку. Більше того, хвороба небезпечна тим, що вона часто не викликає будь-яких симптомів. Причиною хвороби є наявність нетипової клітки на поверхні шийки матки. У такому разі необхідно оперативно запобігти розвитку хвороби, тим самим захистивши пацієнтку від раку.

Якщо ж в організмі виявлено трихомоніаз, лікування також необхідно проводити в негайному порядку. В іншому випадку, віруси поширяться по безлічі органів, що зможе призвести до безпліддя, патології вагітності та інших проблем.

Обстеження у клініці дозволить:

  • виявити наявність хвороби на ранній стадії;
  • оперативно вилікувати організм;
  • отримати вартісні консультації.

Обстеження у клініці

Якщо потрібно провести УЗД під час вагітності, то краще варіанта, ніж звернення до клініки Києва, дівчині просто не знайти. Пояснюється це тим, що проведення обстеження спеціально працює висококваліфікований персонал. Медсестри та лікарі докладуть максимум зусиль для того, щоб пацієнтка почувалася комфортно протягом усього періоду співпраці з клінікою. Це означає, що будуть надані теплі та провітрювані приміщення, саме обстеження проходитиме з використанням кращого інструменту та сучасного обладнання, а отримані консультації дозволять зрозуміти, на що слід розраховувати надалі та які ускладнення можуть виявитися.

З клінікою МРТ у Києві можна провести, оцінивши ефективну роботу техніки нового покоління та роботу найкращих лікарів. Клієнт має право вирішити, в який час проходитиме обстеження і який курс лікування йому підійде, враховуючи поради лікаря та стан організму.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Самосійна Оксана Олександрівна

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, PhD

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо