Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Как проводится лечение сифилиса?

Як проводиться лікування сифілісу?

Клінічний довідник

Для лікування цього захворювання слід звернутися до клініки, яка спеціалізується на якісній діагностиці, терапії та профілактиці інфекційних захворювань.

Це певна група інфекційних хвороб, які ґрунтуються та розвиваються в організмі людини через вплив патогенних мікроорганізмів.

Діагностика сифілісу

При підозрі на захворювання необхідно звернутися до медичного закладу для здачі необхідних аналізів. Краще вибрати клініку, яка має найновіше діагностичне та лабораторне обладнання, що дозволяє з високою точністю та на ранніх стадіях діагностувати захворювання.

Пацієнту проводиться анонімне та точне обстеження:

 • прийом та консультація досвідченого фахівця;
 • мікробіологічне дослідження зіскрібків одного або обох статевих партнерів;
 • мікроскопічне дослідження виділень статевих шляхів;
 • ПЛР діагностику;
 • УЗД ОМТ;
 • додаткові консультації інших фахівців (при необхідності).

Після повного та якісного обстеження пацієнту пропонується індивідуальна схема прийому медикаментозних препаратів. Використовуються препарати, активні лише до певного виду вірусу.

Лікування сифілісу

Діагностика та лікування сифілісу повинні проводитися грамотно, інакше хвороба матиме рецидиви.

Тільки після отримання достовірних результатів дослідження пацієнта призначається схема та курс терапії. Лікування сифілісу зазвичай проводиться у стаціонарному відділенні, при супроводі досвідчених фахівців. Проведення лікування в стаціонарі клініки можливе відразу у двох статевих партнерів. У такому разі обидві людини отримують повне обстеження організму та комплексну, індивідуальну схему. Така схема дуже ефективна, якщо терапію проходять постійні статеві партнери.

Сифіліс має специфічне лікування, це використання препаратів:

 • противірусні;
 • протигрибкових;
 • протизапальних.

Можлива моно та поліо терапія. Якщо пацієнт потребує лікування супутніх хвороб, за його згодою проводяться комплексні маніпуляції. Можливе проведення поліотерапії з використанням декількох видів препаратів. При лікуванні певного діагнозу, лише сифілісу, використовується монотерапія.

Профілактика сифілісу

Сифіліс не свідчить про розбещеність або безладне статеве життя людини. Сьогодні у світі 20% населення зазнали цього діагнозу на собі. У такому разі у людини не повинно бути жодних стиснень. При перших симптомах хвороби, вимагає сифіліс лікування та профілактику.

Профілактика включає:

 • планові огляди лікарів;
 • консультації;
 • лабораторні та діагностичні обстеження пацієнтів.

Щоб потрапити на прийом до клініки з проблемою сифілісу, зовсім не потрібно брати направлення у дільничного лікаря та проходити попередні обстеження. Достатньо записатися на прийом та консультацію до лікарів закладу. Усі види послуг у клініці проводяться досвідченими фахівцями анонімно. Можна пройти діагностику, лікування та отримати супровід фахівців після проходження повного курсу. Іноді скринінг допомагає уникнути появи ускладнень чи серйозніших захворювань в організмі.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Мокрецов Сергій Євгенович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук, MD, PhD

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо