Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Профессиональное обслуживание в клинике "Омега Киев"

Професійне обслуговування у клініці "Омега-Київ"

Діагностичний довідник

У Києві великої популярності набув медичний центр «Омега Київ». Даний МЦ поєднує в собі досвід професіоналів і сучасне медичне обладнання. Ми працюємо за різними напрямками, надаємо послуги та консультації людям з різними захворюваннями. Навіть рідкісні процедури ви зможете пройти у нас, до числа таких належить томографія в Києві. Вам не доведеться чекати по півроку, якщо ви потребуєте в даній процедурі. Вам потрібно просто прийти і записатися.

Наше обладнання сучасне і висококласне, що дозволяє нам йти в ногу із сучасною світовою медициною. Ми надаємо лікувальні, діагностичні послуги, ми маємо в своєму розпорядженні сучасними реагентами, які дозволяють нам проводити лабораторні дослідження на вищому рівні.

Наші співробітники є кваліфікованими фахівцями, які постійно вдосконалюють свої знання та вміння. Різні курси, тренінги, семінари дозволяють розширити їм свій професіоналізм. Наші лікарі підходять індивідуально до кожного клієнта, для кожного складається особиста карта лікування. Ви можете вибрати собі лікаря, самостійно вибрати дату мрт, визначитися з початком курсу лікування.

Для кого наша клініка?

Для всіх людей, які хочуть піклуватися про своє здоров'я вчасно, підходить наша клініка. Спостерігайтеся у нас під час самого важливого періоду свого життя - вагітності. Ми допоможемо вам і вашій дитині з'явитися здоровим на світло. Майбутні батьки зможуть побачити свою майбутню дитину на УЗД. У нашій клініці є все необхідне і для тих, хто давно хоче стати батьками, але поки не може. Ми раді допомогти вам знайти щастя мати дитину.

У нашому центрі вам нададуть послуги досвідчені гінекологи і урологи, які допоможуть вам підтримати ваше здоров'я на належному рівні, вирішити ваші проблеми, вилікувати хвороби. Наші послуги дозволять вам виглядати привабливіше і значно молодше ваших років. У нас ви зможете пройти такі процедури і діагностику, які зустрічаються досить рідко в нашому регіоні. Наприклад, КТ голови ви зможете зробити у нас, при цьому вам не потрібно відстоювати велику чергу для запису.

Чи не відсуває турботу про своє здоров'я на другий план. Ваше майбутнє стан залежить від того, чи станете ви клопотати про своє здоров'я сьогодні. Задумайтесь, чи є у вас періодичні болі в спині або голові? У вас хворіли без причини ноги? Якщо відповідь на ці питання позитивний, записуйтеся на консультацію до наших лікарів, і ваші проблеми перестануть вас турбувати!

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Чужа Микола Миколайович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, головний лікар, кандидат медичних наук, PhD

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо