онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Врачи "Омега-Киев"

Лікарі "Омега-Київ"


 

на радіологічній конференції в Одесі

20-21 вересня 2018 року в м. Одеса відбулася щорічна радіологічна науково-практична конференція з міжнародною участю, цього разу присвячена помилкам променевої діагностики захворювань різних органів та систем. Конференція об'єднала понад 350 учасників з різних куточків України, а також поважних гостей з Турції, Белорусі та Росії. Були представлені теми з різних модальностей - УЗД, рентгенодіагностики та цифрового томосинтезу, КТ, МРТ, а також ПЕТ-КТ у вигляді лекцій, наукових доповідей та майстер-класів.

Лікарі Омега-Київ Паламарь О.І. та Шаповалов Т.О. представили на конференції доповідь "Госсіпібома: радіологічна візуалізація на КТ ". Ця патологія цікава та складна у діагностиці як для радіологів, так і хірургів, оскільки забуті салфетки помилково приймаються за фекомаси, конгломерати лімфовузлів, пухлинні утвори або просто пропускаються, а потім стають причинами важких перитонітів, злукового процесу, пролежнів та інших ускладнень. Презентація була представлена у вигляді клінічних кейсів та обстежень нашого центру, доповнена ілюстраціями з операційних.

Також, лікар Омега-Київ Дереш Н.В. презентувала майстер-клас "Диференційна діагностика захворювань хребта", що зібрав великий зал слухачів, проведений у вигляді інтерактиву та викликав жваву дискусію та схвальні відгуки серед колег.

Тільки активна позиція, бажання постійно удосконалювати свій професійний рівень та практичні навички дозволять нам досягати мети - фахової діагностики без трагічних помилок.