Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Специальное предложение на КТ диагностику в Омега-Киев

Спеціальна пропозиція на КТ діагностику в Омега-Київ


З радістю повідомляємо, що в нашій клініці на КТ діагностику діють спеціальні пропозиції:

  • Недільна знижка: за умови запису через сайт у неділю, знижка 10% на КТ діагностику. 

Кабінет комп’ютерної діагностики у діагностичному центрі “Омега-Київ” обладнаний платформою високого класу Philips Brilliance 64 - мультидетекторним сканером, що є однією з найбільш досконалих КТ систем на ринку. Прийом ведуть лікарі з багаторічним досвідом роботи в рентгенології та КТ-діагностиці. Це дозволяє проводити обстеження з максимальною точністю. 

Комп’ютерна томографія застосовується для обстеження усіх частин тіла: грудей, живота, тазу, кінцівок. Вона також може надати інформацію про стан печінки, підшлункової залози, кишківника, нирок, сечового міхура, наднирників, легенів і серця і дозволяє вивчити кровоносні судини, кістки та спинний мозок. 

Ця система здатна розширити кордони застосування в області візуалізації серця з функцією ЕКГ-синхронізації, легенів, черевної порожнини, ангіографії, онкології, травматології, педіатрії. 

В Омега-Київ проводять повний спектр послуг комп’ютерної томографії:

  • КТ голови (головного мозку, носових пазух, челюстей, орбіт, виличних кісток тощо);
  • КТ хребта (різних відділів), куприку;
  • КТ суглобів (плечового, колінного, тазостегнового та ін);
  • КТ внутрішніх органів (грудної клітки, черевної порожнини, печінки, нирок, сечовидільної системи, КТ-колонографія, КТ-ентерографія тощо). 

Діагностичний центр “Омега-Київ” працює без вихідних. Записатися можна за номером (044) 333-4-333 або через форму запису на сайті. 

Приходьте, чекаємо на вас за адресою: м.Київ, вул М.Максимовича, 10. 

Дізнатися вартість комп’ютерної томографії ви зможете у розділі “Ціни” на нашому сайті - https://omegamc.ua/

Комп’ютерна томографія в клініці “Омега-Київ” - це швидкий, безпечний та безболісний спосіб отримати розгорнуту інформацію про свій організм.