Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Система оценки состояния биоценоза мочеполовой системы «Фемофлор»

Система оцінки стану біоценозу сечостатевої системи "Фемофлор"


Кожна жінка унікальна і неповторна, а значить, достойна індивідуального підходу до свого здоров’я. 

Існуюча лабораторна діагностика стану мікрофлори статевих шляхів у жінок не дозволяє достовірно оцінити кількісний та якісний стан мікроорганізмів (так як не всі мікроорганізми можуть жити поза жіночим організмом, тому вони не визначаються в традиційних аналізах). 

Клініка гінекології і урології “Омега-Київ” пропонує унікальну систему оцінки стану біоценозу сечостатевої системи “Фемофлор” методом кількісної ПЛР в режимі реального часу, щфо вперше дозволяє врахувати особливості організму кожної жінки. 

Загальновідомо, що у сечостатевих органах жінки існує понад 100 видів мікроорганізмів, сукупність яких є біоценозом. 

Крім нормальної мікрофлори, представленої в основному лактобактеріями (норма понад 80%), можуть зустрічатися і так звані патогенні організми. 

Частина з них - абсолютні патогени - до них належать інфекції, які передаються статевим шляхом (хламідії, мікроплазма генітальна, гонококи, трихомонади, деякі віруси). Їх можна ефективно діагностувати методом ПЛР. 

Друга частина - умовні патогени, які в невеликих кількостях завжди присутні у жіночому організмі, не впливаючи на самопочуття жінки. І в цьому випадку важливий не сам факт їх виявлення, а кількісне співвідношення з нормальною мікрофлорою. 

Для проведення оцінки стану біоценозу сечостатевої системи “Фемофлор” в клініці “Омега-Київ” використовують унікальний метод кількісної ПЛР в режимі реального часу, що дозволяє дати повну кількісну характеристику нормальної та умовно-патогенної флори піхви. 

Індивідуальний підхід до діагностики мікробіоценозу сечостатевої системи у жінок дозволить отримати достовірну картину стану мікрофлори статевих шляхів та виявити навіть найменші порушення її балансу, визначити значимість тих чи інших мікроорганізмів у розвитку дисбалансу та ступінь його вираження, оцінити ефективність проведення лікування. 

Більш детальну інформацію вам нададуть лікарі “Омега-Київ”.