Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Семинар "Онкологическая визуализация в оценке ответа на терапию рака"

Семінар "Онкологічна візуалізація в оцінці відповіді на терапію раку"


організований медичним центром Омега-Київ

12 жовтня 2019 року відбулась подія, на яку ми так довго чекали – науковий семінар на тему “Онкологічна візуалізація в оцінці відповіді на терапію раку”, організований медичним центром Омега-Київ у співпраці з ESOI (Європейське товариство онкологічної візуалізації), за підтримки Асоціації радіологів України та Національного Інституту раку, на базі якого і відбувся семінар.

В листопаді минулого року лікарі-радіологи медичного центру Омега-Київ, Аріадна Палійчук та Іванна Гриценко пройшли навчання на практичному семінарі з радіологічної візуалізації в оцінці відповіді на лікування онкологічних захворювань, організованому ESOI в мальовничому німецькому місті Гайдельберг. За результатами складеного там європейського кваліфікаційного тесту наші лікарі стали першими в Україні сертифікованими фахівцями в оцінці лікування раку за RECIST, а також незалежними консультантами з даного питання в майбутніх клінічних випробуваннях Європейської асоціації дослідження та лікування раку (EORTC). Саме тоді і виникла ідея запросити справжніх знавців даної галузі в Україну, щоб вони могли поділитись своїм досвідом та знаннями із нашими українськими колегами. Пройшовши довгий шлях, ця подія відбулась, серед 150 слухачів семінару були онкологи, хірурги, радіологи, хіміотерапевти.

Почесними лекторами стали представники спільноти ESOI:

1. Dr. Melvin D’Anastasi MD

Доктор медичних наук, радіолог, голова навчального комітету ESOI.

Відділення медичної візуалізації госпіталю Mater Dei, Мальта.

Спеціалізація: променева діагностика в онкології, урогенітальна радіологія.

Автор та співавтор більше 50 публікацій (включаючи наукові статті, огляди до статей та кейс-репорти), а також 7 окремих розділів в книгах.

Член редакційної колегії журналів European Radiology, Cancer Imaging, Skeletal Radiology.

Членство в професійних організаціях:

Європейська асоціація радіології (ESR), Європейська асоціація онкологічної візуалізації (ESOI), Європейська асоціація гібридної, молекулярної та трансляційної візуалізації (ESHI), медична асоціація Мальти (MAM), Мальтійська асоціація радіологів та спеціалістів із ядерної медицини (MARNMP), Німецька спільнота радіологів.

2. Prof. Dr. Clemens C. Cyran, MD

Доктор медичних наук, професор радіології, віце-президент, шеф секції ПЕТ-КТ відділення радіології, лабораторії експериментальної радіології, університетської клініки Ludwig-Maximilians-University, Мюнхен, Німеччина.

Спеціалізація: гібридна візуалізація; ядерна та молекулярна медицина, експериментальна радіологія.

Член видавничого комітету журналів Molecular Imaging, European Radiology, Cancer Imaging, автор більше 133 наукових статей.

Членство в професійних організаціях:

Німецька спільнота радіологів (DRG), Європейська асоціація радіології (ESR), Європейська асоціація гібридної, молекулярної та трансляційної візуалізації (ESHI), Європейська асоціація онкологічної візуалізації (ESOI), Радіологічна спільнота Північної Америки (RSNA).

3. Dr. Olwen Westerland

Лікар-радіолог, відділення радіології госпіталю St.Thomas, Лондон, Великобританія.

Спеціалізація: променева діагностика в онкології, гінекологічна візуалізація.

Автор 7 наукових статей, 3 окремих розділів в книгах, 20 абстрактів як автор та спів-автор.

Членство в професійних організаціях:

  • Європейська асоціація онкологічної візуалізації (ESOI),
  • Королівський коледж радіологів Великобританії, Британська спільнота гематології.

Семінар отримав значний успіх серед учасників та заклав міцний фундамент майбутньої співпраці спільноти ESOI із нашою клінікою. Команда Омега-Київ готова рухатись вперед, організовувати наукові та практичні семінари, а також брати участь у клінічних випробуваннях. Всіх нас об’єднує одна ціль – забезпечити нашим пацієнтам найкращі умови діагностики і лікування та максимально пришвидшити їх одужання.