Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Открытие кабинета функциональной диагностики

Відкриття кабінету функціональної діагностики


У медичному центрі “Омега-Київ” відкривається кабінет функціональної діагностики!

З першого листопада 2016 року усі наші пацієнти можуть скористатися широким спектром діагностичних послуг, серед яких:

  • ЕКГ (електрокардіографія) - найбільш поширений високоінформативний метод діагностики функцій серця, з метою виявлення ішемічної хвороби, порушень ритму та проведення, гіпертрофії відділів серця. У нашому центрі ЕКГ проводиться на електрокардіографі Heart Screen 80G-L Innomed Medical, обладнаному синхронним 12-ти канальним підсилювачем та процесором ЕКГ сигналу. Прилад дозволяє отримувати якісне зображення на великому дисплеї з можливістю швидкої обробки інформації та подальшим роздрукуванням на термопринтері. 
  • ЕхоКС (ехокардіоскопія) - дослідження функцій та органічних уражень серця за допомогою ультразвукових хвиль, що проводять з метою виявлення можливих патологій та відхилень розвитку органу. Це дослідження виконують на апараті експертного класу Toshiba Aplio XG. Це новітня ультразвукова система, призначена для проведення високоякісної діагностики і яка дозволяє отримувати чіткі зображення з високою точністю, як зблизька, так і у глибоких ділянках. 
  • Електроенцефалографія (ЕЕГ) методика дослідження головного мозку, що базується на реєстрації електричних потенціалів, що генерує мозок. За допомогою цього методу можна діагностувати об’ємні запальні процеси, судинні захворювання головного мозку, епілепсію. Ми використовуємо сучасний комп’ютерний програмно-апаратний комплекс для ЕЕГ BRAINTEST VIDEO 24. Відеоенцефалографи цього класу мають високу чутливість і дозволяють проводити і дозволяють проводити моніторинг ЕЕГ протягом кількох хвилин і навіть діб (якщо це необхідно) з високоякісним записок електроенцефалограми. 

Для проведення обстежень у нашому центрі не потрібне направлення від лікаря, тому ви завжди можете самостійно записатися на необхідну діагностичну процедуру. Всі методи діагностики, які ми використовуємо, безболісні, безпечні, та високоінформативні. 

В медичному центрі “Омега-Київ” ви отримаєте якісну та точну діагностику, а також ефективне та результативне лікування максимально швидко. Наші фахівці в області функціональної діагностики нададуть кваліфіковану медичну допомогу у боротьбі проти захворювань будь-якої тяжкості. 

Кабінет функціональної діагностики знаходиться за адресою: вул. М. Максимовича, 10. Записатися на обстеження можна за номером: 044 333 4 333

Переваги діагностики у медичному центрі «Омега-Київ»:

  • сучасне діагностичне обладнання останнього покоління. Кабінет функціональної діагностики нашого центру обладнано сучасними комп’ютерними програмно-апаратними системами:
  • висококваліфікований медичний персонал. Наші лікарі пройшли стажування в профільних інститутах, що підтверджують дипломи та сертифікати. 
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Всі дослідження ви можете пройти у медичному центрі “Омега-Київ” у зручний для вас час за попереднім записом.