онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Ирина Василив - специалист "Омега-Киев"

Ірина Василів - фахівець "Омега-Київ"


на ESOR Graz Tutorial

Нещодавно в жовті 2018 р. на базі Університетської клініки LKH-Universitätklinikum у місті Грац (Австрія) відбувся навчальний семінар Європейської Школи Радіології - ESOR Graz Tutorial для молодих радіологів, присвячений методам візуалізації серцево-судинної системи, організований Медичним університетом Грац під керівництвом проф. М. Фуксюгера (Michael Fuchsjäger, другого віце-президенту та майбутнього президенту ESOR у 2020 р.). ESOR Graz Tutorial підтримується Європейським товариством радіологів (ESR).

Мета навчальних семінарів ESOR полягає в збільшенні досвіду молодих радіологів, резидентів останнього року навчання та сертифікованих радіологів, в щоденній радіологічній практиці шляхом інтенсивного навчання та обміну в Європейському довідковому центрі. У Граці учасникам пропонується один тиждень практичних і теоретичних знань та можливість інтегруватися в діяльність академічного відділу радіології.

На даний семінар були відібрані тільки 11 радіологів, що попередньо подавали заявку на участь у програмі, написали мотиваційний лист та пройшли відбір. Для учасників забезпечувалося розміщення в готелі, сніданок, кава-брейки, обіди, місцевий транспорт та сертифікати. Одним з претендентів для участі в семінарі від України стала лікар-радіолог нашої клініки «Омега-Київ» Василів Ірина.

Цього року програма навчального циклу була об’єднана із курсом ASKLEPION для лікарів, які спеціалізуються в сфері серцевої радіології.

У фокусі даного ESOR Graz Tutorial - зображення серця та молочних залоз, поодинокі теми стосувалися інтервенцій при патології печінки та нирок. Щоденно робота починалася о 07:15 з ранкових конференцій, далі була робота у радіологічних відділеннях 08:00-10:00, після чого до 18:00 навчальний семінар містив лекції з різних тем сучасної діагностичної та інтервенційної радіології. Включені були також практичні семінари з УЗД, КТ та МРТ (CT & MRI Film Reading Session). Також проводились дискусії з питань радіологічної освіти, відомчої робочої діяльності, забезпечення якості або адміністративних принципів та якостей. Вся програма виконувалася відомим факультетом, включаючи місцевих і запрошених доповідачів: M. Francone, Rome/IT, C. Loewe, Vienna/AT, U. Reiter, Graz/AT, V. Sinitsyn, Moscow/RU, J. Schmid, Graz/AT, G. Adelsmayr, M. Fuchsjäger, Graz/AT, K. Nikolaou, Tuebingen/DE.

Заняття в Університеті проводились на базі декілької провідних радіологічних відділень: загальної радіології, дитячої радіології, нейрорадіології та відділення ядерної медицини.

Крім того, учасники представили одну з своїх наукових лекцій під керівництвом експертів для підготовки своїх навичок презентації. В рамках семінару Василів Ірина представила свою презентацію на тему «Радіологічні прояви муковісцидозу», де представила рентген, КТ, МРТ зображення, що демонстрували різноманітну радіологічну семіотику муковісцидозу різних органів та систем, отримала надзвичайно схвальні відгуки та практичні поради від проф. М. Фуксюгера. Більшість часу практичної роботи Ірина провела у відділенні педіатричної радіології та навчалася під керівництвом голови департаменту, відомого дитячого радіолога проф. Еріха Сорантіна (Erich Sorantin).

«Освіта в партнерстві» (Education in Partnership) – наша віра в успіх безперервного навчання радіолога та застосування отриманого європейського досвіду в Україні.

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger
Чим можемо допомогти?