Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
NB!!! ПАП-тест - мировой стандарт в диагностике предраковых заболеваний и рака шейки матки у женщин.

ПАП-тест - світовий стандарт у діагностиці передракових захворювань та раку шийки матки у жінок


ПАП-тест - світовий стандарт у діагностиці передракових захворювань та раку шийки матки у жінок

Шановні жінки! У медичному центрі “Омега-Київ” при проходженні профілактичного огляду пропонуємо проведення цитологічного дослідження - ПАП-тест. Цей метод був розроблений лікарем Папаніколау, тому цей тест ще називають “Мазок по Папаніколау”. 

Мазок по Папаніколау (ПАП-тест, цервікальний мазок, PAP Smear) - важливе скринінгове дослідження для ранньої діагностики раку шийки матки. Іноді його називають онкоцитологія. Це доступний, простий, безболісний метод, що допомагає виявити передракові стани чи розвиток ракової пухлини в шийці матки, сприяє вчасному початку лікування та запобігає прогресуванню захворювання. ПАП-мазок дозволив суттєво знизити захворюваність та смертність від раку шийки матки, особливо у розвинених країнах. 

Фактори підвищеного ризику розвитку раку шийки матки: кондиломи в анамнезі, велика кількість статевих партнерів, ранній початок статевого життя (до 18 років), шкідливі звички (куріння).

Усім жінкам рекомендовано проходити регулярні профілактичні обстеження щороку, особливо, якщо було виявлено вірус папіломи людини високого онкогенного типу чи виявлено зміни слизової під час кольпоскопії. Далі лікар за результатами мазку визначить як часто вам буде потрібно повторювати цей аналіз. 

Підготовка. Для отримання найбільш точного результату необхідно виконувати ряд умов перед проведенням ПАП-тесту. Не рекомендовано проводити дослідження під час менструації, при наявності запального процесу. За 48 годин до взяття мазку необхідно обмежити статеві стосунки, не використовувати тампони, будь-які вагінальні креми, супозитори та ліки, спринцеваний та вагінальний душ. 

На думку ВООЗ, масове проведення цитологічного скринінгу і тесту на ВПЧ серед жінок у віці 25-64 роки дозволяє знизити смертність від раку шийки матки на 84%.