Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Медицинский центр "Омега-Киев"

Медичний центр "Омега-Київ"


на семінарі Асоціації радіологів України

3 жовтня 2017 р. в Міжнародному виставковому центрі м. Києва в рамках 26-ї Міжнародної медичної виставки «Охорона здоров'я 2017» пройшов семінар Асоціації радіологів України «Національне керівництво для лікарів, які направляють пацієнтів на радіологічні дослідження: практичні аспекти його використання».

Тема семінару була присвячена обговоренню Національного керівництва та міжнародних рекомендацій щодо виправданості та безпеки застосування різних радіологічних досліджень. В аудиторії були присутні як радіологи, так і клініцисти.

Заслухані лекції з променевої діагностики різних органів та систем в контексті керівництва, а також перекладені та адаптовані Європейські Керівництва EFSUMB та EASL з сучасної УЗД та еластографії печінки, ультразвукової класифікації вузлових утворень в щитоподібній залозі THIRADS.

Лікар «Омега Київ» Дереш Наталія Володимирівна виступила з доповіддю «Променева діагностика захворювань органів грудної клітки».