онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
Записатись на огляд
Demo
Магнитно-резонансная томография

Магнітно-резонансна томографія


в медицинском центре "Омега-Киев"

Діагностичне відділення медичного центру «Омега-Київ» вже багато років поспіль залишається лідером у сфері радіології, де одне з провідних місць займає магнітно-резонансна томографія. Щорічно тут проходять діагностику різного ступеня складності більше 40 тисяч чоловік.

МРТ є незамінним методом, який приносить користь для вивчення і вибору тактики лікування: дозволяє робити якісні прогнози щодо перебігу захворювання і визначити ймовірність ефективності лікування.

За допомогою МРТ виявляють порушення в м'яких тканинах, нервовій системі, кровоносних судинах, оцінюють розміри, точну локалізацію і поширення новоутворень. Візуалізація зображення відбувається за допомогою відображення сигналу електромагнітним полем.

МРТ не несе променевого навантаження на організм, але процедуру рекомендується робити за направленням лікаря із зазначенням ділянки обстеження, цілей і діагнозу, що дозволить вибрати максимально точний доцільний протокол.

Наші лікарі-рентгенологи проводять діагностику на сучасному, високоточному томографі PHILIPS ACHIEVA 1.5 тесла 16ch., Визнаному золотим стандартом серед магнітно-резонансних томографів. Прилади з полем 1,5 тесла дають ширшу зону впливу при найменшій різниці в якості в порівнянні з трьох тесловими системами. На результативність і швидкість досліджень впливає кількість каналів в апараті, що дає можливість використовувати котушки нового покоління: 15- канальна спінальна та 16- канальна - для дослідження голови і шиї дають можливість отримати зображення у винятковій якості за мінімальний період часу.

Коли необхідно більш детально знати всі характеристики і особливості ураженої зони проводиться МРТ з контрастуванням. Найчастіше контрастуючу речовину використовують для обстеження пацієнтів з онкологією і отримання повної інформації про пухлину.