онлайн-запис в МЦ Омега-Київ1Вам потрібна допомога?
запис на прийом через Telegram запис на прийом через WhatsApp запис на прийом через Facebook Messenger
Записатись на огляд
Demo
Врачи-радиологи на курсе онкологической визуализации

Лікарі-радіологи на курсі онкологічної візуалізації


Лікарі-радіологи медичного центру Омега Київ мали чудову можливість відвідати щорічний курс онкологічної візуалізації в мальовничому місті Дубровник.

Курс організований спільнотою ESOI- European Society of Oncologic Imaging. Захід проводився з 19 по 22 червня цього року і був симбіозом онкологічної візуалізації та принципів комплексного лікування найпоширеніших форм раку. Серед запрошених лекторів були представники більше ніж 15 країн, а учасники курсу прибули із близько 49 країн, серед них Україну представляли і лікарі нашого центру. Іванна Гриценко представила свій науковий постер на сесії молодих радіологів, а Аріадна Палійчук стала членом комітету молодих радіологів спільноти ESOI на 2019-2021рр.

Курс був присвячений ролі онкологічної візуалізації в еру доказової медицини: виклики та можливості.

Програма заходу була дуже насиченою, серед найважливіших питань були: імунотерапія та радіологічна оцінка відповіді на неї в лікуванні різних форм раку, найпоширеніші системи оцінки відповіді пацієнтів на існуючі види терапії, а також ключові моменти в візуалізації онкологічних захворювань усіх органів та систем.

Окрім теоретичної системи курсу, великою перевагою була практична частина, на якій учасники могли застосовувати набуті знання на практиці.

Хірургічна частина курсу включала в себе основні аспекти лікування таких захворювань, як первинні та вторинні ураження печінки, пухлини товстої кишки та багато іншого.

Лікарі медичного центру Омега-Київ мали чудову можливість поспілкуватись та обмінятись досвідом із радіологами та хірургами інших країн, і тепер з новими силами вони готові застосувавати набуті знання, щоб допомагати нашим пацієнтам.

 

 

Зателефонувати Записатись Telegram WhatsApp Messenger