Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Диагностика и лечение миомы матки

Діагностика та лікування міоми матки


У медичному центрі “Омега-Київ” працюють висококваліфіковані фахівці, які вміють виявляти міому матки на початкових стадіях. Це дозволяє ефективно застосовувати консервативні методи лікування. 

Міомою матки називають доброякісний пухлинний процес у м’язових шарах матки. Це одне з найбільш поширених гінекологічних захворювань. Розвивається майжу у 50% жінок віком від 30 до 50 років. Головною причиною розвитку пухлини є гормональне порушення.

Нерідко причиною виникнення захворювання є запальні процеси жіночих статевих органів, щитоподібної залози, наднирників, яєчників і гіпоталамо - гіпофізарної системи. Тому рекомендується спершу здати аналізи на гормони та обстежити усі вищезазначені системи для виявлення збою. 

Клінічно міома матки проявляється матковими кровотечами, болем внизу живота, порушеннями сусідніх органів, невиношуванням вагітності, безпліддям. 

Діагностика міоми матки у медичному центрі “Омега-Київ” найчастіше підтверджується після проведення УЗД органів черевної порожнини. Міому матки виявляють також за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) чи магнітно-резонансної томографії (МРТ). Всі ці методи дослідження безболісні. Лікування міоми матки залежить від розмірів та локалізації новоутворення, а також від ступеня вираження симптомів. 

Сучасна ультразвукова діагностика органів малого тазу дозволяє виявити навіть незначні міоматозні зміни, які, можливо, не вимагають лікування, але які потрібно контролювати. 

Основа профілактики міоми матки полягає в зоровому способі життя та турботі про репродуктивну функцію жінки. 

Регулярні консультації у лікаря-гінеколога обов’язкові, адже будь-яке захворювання легше попередити, аніж лікувати. 

Ми гарантуємо повну анонімність лікування. 

Чекаємо на вас за адресою:

  • вул. Володимирська 81-а (044) 333-4-333 
  • пр-т В. Маяковського 70 (044) 333-4-333

Бережіть себе та будьте уважні до власного здоров’я!