Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

МРТ головного мозку у Києві на Лівому березі

Магнітно-резонансна діагностика головного мозку дозволяє виявити практично будь-яку патологію чи травму мозку. На її підставі можливо поставити точний діагноз, спрогнозувати ускладнення або розвиток хвороби та розписати відповідну схему лікування.

Ціна МРТ головного мозку у клініці на вул. А. Малишка, 39

МРТ головного мозку - час виконання 15 хв. 1400 ₴ записатися
МРТ головного мозку з контрастом - час виконання 30 хв. 2800 ₴ записатися
МРТ головного мозку (діагностика епілептичного стану) - час виконання 45 хв. 2400 ₴ записатися
МРТ головного мозку і гіпофізу - час виконання 30 хв. 2000 ₴ записатися
Показати все Сховати

Медичний центр Омега-Київ запрошує провести МРТ головного мозку у Києві на Лівому березі. Ця процедура є безпечним високоточним дослідженням центральної нервової системи. Можливості магнітно-резонансного томографа дозволяють виявити запальні процеси, порушення кровообігу, забої, зміни в судинах, діагностувати такі захворювання, як розсіяний склероз, інсульт, епілепсія.

Можливості МРТ-діагностики настільки широкі, що цей метод підходить для візуалізації як тканин головного мозку для діагностики пухлин та ураження нервових тканин, так і для візуалізації судинного русла, оцінки циркуляції крові та кровопостачання тканин.

Лікарі-рентгенологи філії на Лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

МРТ головного мозку у Києві на Лівому березі проводять досвідчені лікарі-рентгенологи першої та вищої кваліфікаційної категорії.

Висновок видається пацієнту разом із результатами.

Ціни на МРТ головного мозку на Лівому березі у нашій клініці представлені на сайті у прайс-листі. Вартість діагностики залежить від того, чи буде застосовано контраст.

Як проходить процедура

Приходити на МРТ слід заздалегідь - приблизно за півгодини. Пацієнт заповнює анкету, знімає з себе всі металеві прикраси та аксесуари, залишає у камері зберігання всі гаджети (телефон, фітнес-трекер тощо) та лягає на висувний стіл.

Тривалість процедури МРТ головного мозку в нашій клініці на Лівому березі залежить від того, чи застосовується при діагностиці контрастна речовина.

Фотографії діагностичного центра

МРТ головного мозга в Киеве на Левом берегу
МРТ головного мозга в Киеве на Левом берегу
МРТ головного мозга в Киеве на Левом берегу

За допомогою МРТ головного мозку у Києві на Лівому березі в нашому медичному центрі можлива діагностика таких патологій:

 • розсіяний склероз;
 • аневризма судин головного мозку;
 • інсульт;
 • пухлини доброякісні та злоякісні;
 • судинні патології;
 • запалення;
 • аномалії розвитку.

Якщо ви шукаєте, де зробити МРТ головного мозку у Києві на Лівому березі, МЦ Омега-Київ чекає на вас на запис!

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Петриченко Лилиана Александровна

Автор статті:

Петриченко Ліліана Олександрівна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

 1. Компьютерно-томографическая диагностика метастазов в головном мозге – 2001, том 9, выпуск 3, страница 257, Р. Глейзене В. Мамонтовас
 2. Global Radiology – Howard B. Fleishon, MD, VOLUME 19, ISSUE 3, P401-402, MARCH 01, 2022
 3. Interventional radiology in the 21st century: planning for the future – R. Morgan, T. Cleveland, M. Hamady, R. Uberoi, P. Haslam, R. Kasthuri, M. Johnston, I. McCafferty
 4. Scientific Research of the SI “Institute of Nuclear Medicine and Diagnostic Radiology of the National Academy of Medical Sciences of Ukraine” in 2021: Artificial intellect and postprocessing – Ì. Dykan, B.A. Tarasyuk, I.V. Andrushchenko, Radiation Diagnostics, Radiation Therapy, #1, Vol. 13, 2022
 5. Основи радіаційної медицини – Навч. посібник / О. П. Овчаренко, А. П. Лазар, Р. П. Матюшко. — Одеса: Одес. держ. мед. ун-т, 2002. — 208 с. — (Б-ка студента-медика).

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами