Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

закрити Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором
Demo

МРТ черевної порожнини у Києві на Лівому березі

МРТ черевної порожнини – високоінформативна діагностична процедура, на лівому березі Києва її можна пройти у філії МЦ Омега-Київ на А. Малишка, 39.

Ціна МРТ черевної порожнини в клініці на А. Малишка, 39

МРТ черевної порожнини (печінка, селезінка, шлунок, підшлункова залоза) - час виконання 40 хв. 2100 ₴ записатися
МРТ черевної порожнини з контрастним посиленням - час виконання 45 хв. 4200 ₴ записатися
МРТ черевної порожнини та заочеревинного простору - час виконання 45 хв. 2800 ₴ записатися
МРТ жовчовивідних протоків (безконтрастна холангіопанкреатографія ) - час виконання 30 хв. 2100 ₴ записатися
Показати все Сховати

Дослідження дає можливість оцінити стан печінки, підшлункової залози, жовчного міхура та жовчовивідних шляхів, селезінки, лімфовузлів, судин та інших анатомічних структур. Якщо відчули біль, дискомфорт із боку органів черевної порожнини, турбує нудота, розлад травлення – звертайтеся до клініки Омега-Київ (Київ, лівий берег) за якісною та недорогою діагностикою МРТ.

Лікарі-рентгенологи філії на лівому березі

На сторінку лікарів Дивитись все
Прокрутити вліво
Прокрутити вправо

Записатися на прийом

замовивши зворотній дзвінок або через улюблений месенджер

Дослідження черевної порожнини в нашій клініці в Києві на лівому березі проводиться на сучасному обладнанні для МРТ PHILIPS ACHIEVA 1.5 Т. Це необхідна умова високої діагностичної цінності результатів обстеження. Але не менш важливою є кваліфікація лікаря. Фахівці Омега-Київ – лікарі-рентгенологи вищої та першої категорії, у штаті також є кандидат медичних наук. Усі співробітники мають великий досвід роботи у радіології – від 8-10 до 40 років стажу.

Ціни на МРТ черевної порожнини у клініці Омега-Київ (лівий берег) – одні з найбюджетніших у Києві – з урахуванням того, що дослідження проводиться на обладнанні аналогічного класу. Стандартна процедура в МЦ коштує від 2000 грн, з контрастуванням – від 4180 грн.

Як проходить процедура

Є кілька варіантів запису на МРТ черевної порожнини до нашого медичного центру в Києві на лівому березі: за телефоном (044) 333-4-333, 0 800 753 357, через messenger або форму callback на сайті. Прийти на обстеження необхідно заздалегідь, за 20-30 хвилин до сеансу – щоб заповнити анкету.

Фотографії діагностичного центра

МРТ брюшной полости в Киеве на Левом берегу
МРТ брюшной полости в Киеве на Левом берегу
МРТ брюшной полости в Киеве на Левом берегу

Магнітно-резонансну томографію черевної порожнини роблять натщесерце. Підготовка включає дотримання дієти, що знижує газоутворення, прийом спазмолітиків та препаратів від метеоризму. Всі ці заходи необхідні для підвищення якості зображення.

Апарат МРТ – томограф закритого типу: пацієнт розміщується всередині тунелю та лежить нерухомо під час сеансу (40-60 хвилин). За підсумками сканування протягом 24 годин видається висновок лікаря-рентгенолога з розшифровкою та описом знімків. Результати можна забрати у клініці чи замовити доставку Новою поштою.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.8 (151 голоси)

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо

Автор статті:

Резникова Юлия Николаевна

Автор статті:

Резнікова Юлія Миколаївна

Лікар-рентгенолог

Список літератури

  1. Global Radiology – Howard B. Fleishon, MD, VOLUME 19, ISSUE 3, P401-402, MARCH 01, 2022
  2. Основи радіаційної медицини – Навч. посібник / О. П. Овчаренко, А. П. Лазар, Р. П. Матюшко. — Одеса: Одес. держ. мед. ун-т, 2002. — 208 с. — (Б-ка студента-медика).
  3. Вагітність та апендицит: МРТ підвищує якість діагностики – Осадчий О.І., Редакція журналу «Український медичний часопис», 2019-07-26.
  4. Визуализация в гастроэнтерологии:перспективы развития в ближайшем и недалеком будущем – С.М. Ткач, д.м.н., профессор, Национальный медицинский университет им. А.А. Богомольца, И.Н. Дыкан, Б.А. Тарасюк, ГУ «Институт ядерной медицины и лучевой диагностики НАМН Украины», г. Киев, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ • ДУМКА ФАХІВЦЯ
  5. Контрасти для МРТ з гадолінієм: МОЗ дозволить їх використання – Устінов О.В. 2018-03-28 : Події та коментар, Прес-служба «Українського медичного часопису» за матеріалами moz.gov.ua

Наші ліцензії та акредитаційні сертифікати

На сторінку документів Дивитись все

Відгуки про нашу клініку

Залишити відгук
Ваше повідомлення надіслано!
При відправці повідомлення сталася помилка. Продублюйте його, будь ласка, на пошту адміністратора mc.omegakyiv@gmail.com
capcha
Для того, щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з нашими правилами