Аналізи на COVID-19 в Омега-Київ Замовити

Demo
Как правильно делать ингаляции при бронхите?

Як правильно робити інгаляції при бронхіті?

Клінічний довідник

Бронхіт - захворювання, для якого характерно запалення трахеї і бронхів. Найбільш часто, причинами виникнення хвороби є потрапляння вірусу в верхні дихальні шляхи. Для усунення цього складного запалення, звичайного режиму спокою і медикаментів може бути недостатньо і потрібна інгаляторна терапія.

Після виникнення кашлю, який не проходить під впливом пероральних медикаментів більш ніж тиждень, пацієнту слід негайно звернутися до приватну клініки і пройти комплексне обстеження організму. Найбільш ймовірно, що дієвим способом лікування якраз стане інгаляція. Ця терапія є ефективною і сприяє зменшенню в'язкості мокротиння, зменшенню кашлю.

Респіраторна терапія займає високий рейтинг серед допоміжних засобів, адже містить повноцінний комплекс рослинних компонентів. Особливість інгаляцій полягає в тому, що медикаменти швидше і якісніше потрапляють в органи нижніх дихальних шляхів, точно потрапляють в осередки ураження.

Ще, особливо важливо для дітей, вагітних і хворих на хронічні захворювання органів травного тракту, той факт, що використання інгалятора не призводить до впливу ліків на печінку.

Як лікувати бронхіт інгаляціями?

Залежно від клінічної картини ураження нижніх органів дихальних шляхів, після консультації терапевта, призначають необхідні групи препаратів, які прийнято використовувати при гострому і хронічному бронхіті.

Групи ліків, що застосовуються при бронхіті:

  • Антисептичні медикаменти. Ліки цієї групи сприяють усуненню інфекції і борються з вірусом в осередку ураження;
  • Протизапальні. Ці препарати сприяють комплексному лікуванню запального процесу. Найбільш добре в цій сфері діють настої натуральних трав і ефірні масла;
  • Муколітичні. Ці препарати розріджують мокротиння і стимулюють скорочення бронхів для його виведення. При інгаляціях муколітичними засобами, кашель проходить значно швидше;
  • Гормональні. У деяких клінічних ситуаціях, пацієнтам призначають інгаляції з препаратами, що містять гормони для надання протиалергічної дії;
  • Антибактеріальні засоби. Застосування антибіотиків ідеально підходить для боротьби з бактеріями під час бронхіту,  локально діє на бронхи і не вражає печінку;
  • Бронхолітичні засоби. Такі медикаментозні препарати підходять для застосування пацієнтам, що страждають хронічною формою обструктивного бронхіту. Препарати сприяють розширенню бронхів і перешкоджають спазмам.

Після проведення інгаляції, пацієнту необхідно зайняти зручну позицію і посидіти в спокої деякий час. Необхідно уникати протягу, холодного повітря і не бажано виходити на вулицю.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАШКОДИТИ ВАШОМУ ЗДОРОВ`Ю