Ваш запит прийнято.
Очікуйте на дзвінок
від оператора

Онлайн через мессенджери
Замовити дзвінок
* Натискаючи кнопку, я підтверджую, що ознайомлений з Політикою конфіденційності ** Заявка вважається дійсною, лише після її підтвердження координатором / оператором Закрити
Demo
Сколиоз шейного отдела позвоночника и его особенности

Сколіоз шийного відділу хребта і його особливості

Клінічний довідник

Більшу частину дня людина проводить в офісі за своїм робочим місцем. Вся його фізична активність, це похід на кухню або невелике переміщення з кабінету в кабінет. Сидячи за столом перед комп'ютером людина рідко стежить за своєю поставою, а до поворотів тулуба або потягування вдається, коли з'являються неприємні болі в спині. При таких обставинах до середини дня він уже добре відчуває неприємні ниючі болі в спині, поколювання в лопатку і біль в шиї. Вони не зникають після маленького перерви, а супроводжують людину до кінця робочого дня. Сколіоз шийного відділу хребта і його особливості.

Через малоактивного способу життя страждає весь організм. Неправильна посадка під час роботи також призводить до того, що грудна клітка тисне на легені. Перелік проблем може бути нескінченним, але в цій статті ми детально ознайомимося з таким поширеним захворюванням, як сколіоз шийного відділу хребта.

Види, причини, ступені сколіозу шийного відділу

Залежно від сторони викривлення, сколіоз шийного відділу хребта може бути правостороннім і лівостороннім.

Говорячи про причини виникнення сколіозу медичними формулюваннями, ми стаємо жертвою захворювання, ведучи пасивний спосіб життя, неправильно харчуючись, і піддаючи свій організм впливу негативних факторів. У медицині виділяють наступні причини викривлень хребта в шийному відділі:

 • М'язово-зв'язкова недостатність;
 • Дисфункція ендокринних залоз;
 • Зміни в кістковій тканині через дісплатіческіх процесів.

Як і сколіоз хребта, сколіоз шийного відділу буває:

 • З-образним;
 • S-образним;
 • Z- образним.

Викривлення може бути яскраво виражено і порушення можна помітити зовні. Але на початкових стадіях розгледіти сколіоз шийного відділу може тільки лікар. Залежно від кута викривлення виділяють 4 ступеня сколіозу:

 • 1 ° - 10 °
 • 11 ° - 25 °
 • 26 ° - 40 °
 • Зміщення більш ніж на 40 °

Лікування сколіозу шийного відділу хребта

Перед тим як приступити до лікування захворювання, необхідно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Встановивши ступінь викривлення, він призначить профілактичні процедури і встановить метод лікування сколіозу.

У медичній практиці виділяють наступні методи лікування:

 • Консервативні методи - допомагають зупинити прогресування хвороби і усунення порушень, які проявилися під час хвороби;
 • Хірургічні методи - операції, за допомогою яких усувають патології і порушення, роблять корекцію.

Чи була корисною
для вас ця інформація?

4.5 (177 голоси)

Автор статті:

Автор статті:

Тернопольський Сергій Петрович

Лікар-невропатолог першої категорії, лікар-вертебролог

Потрібна допомога?

Ми Вам зателефонуємо